מי מהמכובדים זכו להשתתף במימונה של משפחת פוגל/מלול ומדוע לא נראה יותר את מגיש הטקסים שלמה טולדו

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חבר הכנסת הרחובותי עופר כסיף עבר דירה, מי מהמכובדים זכו להזמנת המימונה בבית משפחת פוגל/מלול, האם ומדוע לא נראה יותר את מגיש הטקסים מנהל ההפקות בחברה העירונית שלמה טולדו, ואיזה שר ישתתף השבוע בטקס יום הזכרון.

 

מוצאי שבת: חגיגות המימונה נחגגו בעיקר בבתים הפרטיים, אחת מהן נחגגה בביתם של אביטל וחיים פוגל (בת הזקונים של רחמים וזהבה), הראיס מלול עלה תחילה למשאית המימונה שעברה סמוך לביתו ברחוב מנשה קפרא, ברך את התושבים והודה לעוסקים במלאכה בהם מחזיק תיק התרבות עודד עמרם, מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל ועוד. משם המשיכה המשאית להמשך דרכה עם הפייטן בן עשור ומשפחת מלול המשיכה לחגוג אצל משפחת פוגל ברחוב הסמוך. הוזמנו קמץ מכובדים בהם- חבר המועצה גיא צור, חבר המועצה ויו"ר חוויות אמיתי כהן, עו"ד אביחי חג'בי וסמנכ"ל חוויות גולן ביטון.

המימונה אצל משפחת פוגל

 

ראשון: חברת המועצה עו"ד קארין ברגינסקי שניהלה בבחירות את המטה בעיר רחובות מטעם תקווה חדשה בראשות גדעון סער, מרגישה מרוצה מההישג שגרפה לסיעה בתוך זמן קצר. ביום ראשון השתתפה ברגינסקי בכנס הפעילים של סער שנערך במושב עזריה וזכתה לתודות חמות ומיוחדות מגדעון ורעייתו גאולה באופן אישי.

גדעון וקארין בכנס הפעילים

 

שלישי: הארנק של חבר המועצה גיא צור הלך לאיבוד, אישתו יעל, מעלה פוסט בפייס ומבקשת שמי שימצא יחזירו לבעליו. חברתם, רעות עותמי הגיבה בבדיחות "נראה לך שאחזיר?". כעבור יממה נמצא הארנק בגמ"ח של צור שככל הנראה ששכח אותו שם.

גיא צור
גיא צור

 

רביעי: השנה ללא חילוקי דיעות – מנהל מחלקת ההפקות של החברה העירונית שלמה טולדו מנחה את הטקס העירוני ליום השואה בהיכל התרבות. למנגל נודע שכנראה זו הפעם האחרונה שנראה את טולדו מנחה. הסיבה- רצונו של טולדו לפרוש לפנסיה. את יום הזכרון השבוע ינחה מנהל מורשת יהדות תימן חנניה קורש. כרגע נסגר שלראשונה תנחה את קבלת הפנים  המסורתית של ראש העיר מלכת היופי אילנית לוי.

שלמה טולדו וחנניה קורש בטקס יום השואה

 

חמישי: טקס יום השואה באנדרטה העירונית שבצומת אושיות לזכר ששת מיליון הנספים, תופס טרמפ הראיס רחמים מלול עם סגנו יניב מרקוביץ (בתמונה). את המעמד המרגש כיבדו בנוכחותם חברי המועצה- אבי קינד, שאול צגהון, גיא צוררועי שרעבי, עודד עמרם שלקח חלק בתכנון האירוע, מ"מ בנצי שרעבי, הסגן יניב מרקוביץ, שאר חברי מועצת העיר- 16 במספרם, לא הגיעו כל אחד מסיבותיו שלו.

טקס יום השואה והטרמפ של מרקוביץ

 

שישי: דרבי רחובותי- שעריים מרמורק, בפעם הראשונה הגיע לצפות במשחק מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל שישב לצד מנהל מחלקת הספורט דורון שמחי, מנהל המגרשים הסינטטיים שלומי ללוש ומחזיק תיק הספורט רועי שרעבי. לצדם ישבו חברי המועצה מתן דיל ואביב איטח. המשחק הסתיים 2-1 לטובת שעריים, שכולם התפרזו אל בתיהם אירעה תקרית אלימה במהלכה הותקף עובד עירייה מוכר וותיק, אבל זה כבר סיפור אחר שהיה מחוץ למגרש ולאחר הדרבי, המשך יבוא😉

 

שישי: רגע לפני כניסת השבת מגיע אל קונדיטורית "דה לה פה" סגן ראש העיר יניב מרקוביץ לפרגן לחברו למועצה אבי קינד, רוכש עוגה אישית וממשיך אל ביתו לא לפני שפוגש את המנגל ואומר: " אתם רואים שאני יודע למפרגן לו תמיד?". קינד: " האמת שהוא לא אמר לי שהוא בא, אם הייתי יודע הייתי דואג לו לפינוק".

יניב מרקוביץ ואבי קינד לפני כחודש בבית הקפה

 

שישי: חבר הכנסת הרחובותי עופר כסיף שזכה לכותרות בתקשורת הארצית בעקבות כך שהותקף לכאורה על ידי שוטרים, הספיק לעבור השבוע דירה בין השבעתו לכנסת שטרם ברור אם תקפה. ל"דואגים"- הוא נשאר לגור בעיר רחובות!  כסיף ומשפחתו עברו מרחוב גורדון שבצפון העיר (בתמונה) אל רחוב אריה דולצ'ין שבדרום.

עופר כסיף, משכנו הישן ומעל משכנו החדש

 

שישי: איש העסקים תומר כהן מארח במועדון הקמינו השייך לו וממוקם במתחם תחנת רכבת רחובות את הזמר המצליח איתי לוי ושורה של סלבס. בין המתארחים- מישל טרוני, הצל (יואב אליאסי), דניס צ'רקוב, שדרן הרדיו אליקו (אלי כהן), הזמר הרחובותי עידו אברהם ועוד. כולם הפגינו בקיאות בעמדת הדי ג'יי. מישל (אביו של תומר) וסיני האח, ניצלו את המעמד והצטלמו עם כל אחד בנפרד, כמובן שהפינוקים לא הפסיקו לזרום אל השולחנות, לסיכום היה שמח מאוד!

 

עדכון לערב יום הזכרון: ברביעי בערב יתארח מטעם ממשלת ישראל, שר הבריאות יולי אדלשטיין ויישא דברים בטקס המרכזי שייערך בגן המגינים. ביקורו הפורמלי האחרון של אדלשטיין ברחובות היה בינואר 2018 בית ספר הדרים בהיותו יו"ר הכנסת.

השר יולי אדלשטיין עם ראש העיר רחמים מלול בינואר 2018

שבת: דניאל גרינברג גולן הרחובותית התבשרה השבוע  מיו"ר הסתדרות הרופאים בישראל פרופסור ציון חגי הרחובותי שיש לה בבטן בן זכר. דניאל, שמגלה עירנות ולא שכחה כיאה להריונית, לא שכחה לפרגן השבת בברכת יום הולדת שמח לזמרת המצליחה וחברתה נועה קירל שחגגה 20 אביבים.

דניאל ונועה צילום מתוך האינסטגרם

 

לרשום תזכורת: ביום שני זמר העשור הרחובותי אייל גולן יחגוג 50 אביבים. את הסופ"ש האחרון העביר עם חבריו במינס שבבלארוס. שיהיה במזל טוב.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *