מעקב: הוארך מעצרה של החשודה בהחזקת סמים שצרכה מטעמי בריאות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מעקב: הוארך מעצרה של החשודה הסובלת מנכות, אשר שנעצרה על החזקת סמים לצרכי בריאותה.

 

שופטת בית משפט השלום האריך לפני זמן קצר את מעצרה של תושבת האזור בת 54, שנעצרה בחמישי שעבר על החזקת 1.4 קילוגרם קנאביס, 52 גרם קוקאין והחזקת ופטריות הזיה במשקל 794 גרם ברוטו. עורכי דינה, יפה גולן וגולן אהרון ביקשו מהשופטת זהר דיבון סגל לשחררה בין השאר טענו כי היא נמצאת ברמת סיכון גבוהה.

עורכי הדין גולן אהרון ויפה גולן

 

“מדובר באישה חולה, ללא עבר פליל וללא דפוסים עברייניים. היא מודה ולוקחת אחריות. מיום רביעי לא נחקרה עוד. היא טוענת שהיא לא קיבלה את הטיפול המגיע לה. היא קיבלה 4-3 טיפות מתוך המרשמים. גם הרופא מתייחס אליה כאילו המסמכים מזוייפים. היא ירדה 5 קילו מיום רביעי בערב. בתא אין מים ויש לה בעיה בכליות. בית המשפט יקח בחשבון את העובדה ואת החיוניות של המעצר הזה במיוחד בתקופת הקורונה”.

השופטת זהר דיבון סגל צילום רחובות+ראשון ניוז

השופטת דיבון סגל לא חסה על מצבה והאריכה את מעצרה עד יום חמישי. סגל ” החשודה הודתה בהחזקת הסמים ומסרה כי מחזיקה בהם לשימושה העצמי, לצורך טיפול במחלות כרוניות הן סובלת. לאחר ששמעתי טיעוני הצדדים ובשים לב לחומר החקירה שהוצג בפניי, עילות המעצר תוך שאני נותנת דעתי לחשש להדבקות בנגיף הקורונה, ומבלי להתעלם מנסיבותיה האישיות של החשודה, מצאתי יש לאפשר את מיצוי החקירה, בעת הזו, בעוד החשודה נתונה במעצר”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן