מערכת הרשמה חדשנית לחוגי רשת חוויות ורכישת כרטיסים

עו"ד יניב מרקוביץ
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
עו"ד יניב מרקוביץ
עו”ד יניב מרקוביץ. 

רשת חוויות נערכת לפתיחת שנת החוגים הקרובה עם מערכת הרשמה מתקדמת וחדשנית לחוגים ולשירותי הרשת השונים, הכוללת בין היתר לראשונה “אזור אישי” בו יוכלו התושבים לעקוב אחר פניות, אישור רישום ומידע, תשלומים ועוד. בהמשך, תתאפשר לראשונה גם רכישת כרטיסים אונליין להצגות, מופעים ואירועים וקבלת קוד כניסה דיגיטאלי למכשיר הנייד מיד עם ההזמנה

 

רשת חוויות פותחת את השנה עם מערכת הרשמה חדשה לחוגים, אירועים ומידע. המערכת מתאפיינת בממשק נוח, מונגש וידידותי, כאשר הסינון במערכת יתבצע לפי בחירת מרכז קהילתי או שלוחה שכונתית. לאחר שהמשתמשים יבחרו את המרכז בו ירצו להירשם, הם יוכלו לבצע סינון לפי קטגוריית חוגים או כל פעילות אחרת אותה מציע המרכז.  

 

מעבר להרשמה לחוגים, המערכת תיתן מענה להרשמה לצהרונים, קייטנות ולמעונות “צעדים” ותאפשר שימוש ב”אזור אישי”- מערכת המאפשרת קבלת מידע אישי לכל תושב על-פי הקשת תעודת זהות ומעבר לאזור האישי עם המידע הרלוונטי עבורו, כולל מעקב אחר פניות ומידע על הרשמות למרכזים.

יניב מרקוביץ’, המשנה לראש העיר ויו”ר הרשת: “מדובר במערכת שנועדה לשפר את השירות ולאפשר גישה נוחה והרשמה ידידותית לחוגים, מעונות “צעדים”, צהרונים, קייטנות ועוד- כל זאת כחלק משיפור מערך שירות הלקוחות בחברה. לצד הרצון שלנו להיות שירותיים יותר לתושבי העיר יש כאן בשורה בכל הקשור לחדשנות ויכולת לבצע את כל הפעולות מהבית מבלי לבזבז זמן יקר על טלפונים או הגעה למרכז הקהילתי. הנהלת החברה קשובה לצורכי התושבים ותמשיך לפעול בכל המישורים למען שיפור וייעול השירות אותו אנו מציעים לעשרות אלפי תושבים מידי שבוע”.

ההרשמה לחוגים ברשת חוויות החלה באתר האינטרנט של הרשת, שבו מוטמעת המערכת החדשה. בנוסף, כאמור, בקרוב יפתחו אפשרויות לרכישת כרטיסים להצגות מופעים והצגות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן