מפגן כוח אדיר! מאות מתושבי העיר הצביעו ברגליים והגיעו לפגוש את ראש הממשלה בנימין נתניהו

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
בנימין נתניהו

מפגן כוח אדיר בכנס פריימריז! מאות מתושבי העיר הצביעו ברגליים והגיעו לפגוש את ראש הממשלה בנימין נתניהו שנכנס לקול שירה אדיר שהרעיד את כל שכונת שעריים. אורח כבוד שהפתיע את בנימין נתניהו עצמו ואת הנוכחים היה קייס העדה האתיופית משכונת קרית משה ברכו טגניה הנחשב למכובדי הקייסים בארץ. טגניה "כולנו איתך, אצא בקריאה לכל בני העדה לתמוך בך, שכואב לך כואב לנו ונעשה הכל למענך".

 

את הערב הנחה אביב איטח חבר המועצה ועוזרו של השר ישראל כץ שהעלה בזה אחר זה את המכובדים ועד לכוכב הערב בנימין נתניהו. החום והבעת התמיכה בנתניהו הורגשה מקיר לקיר, באולם נכחו למעלה ממאתיים חמישים איש ומאות נוספים שנותרו בחוץ ונאלצו לחזור אל ביתם עקב נהלי אבטחה בפיקודו של מפקד תחנת רחובות סנ"צ שרון מנור. בים המכובדים נכחו ממלא מקום ראש העיר בנצי שרעבי, חברי המועצה גיא צור, דני מרשה, רועי שרעבי ומתן דיל שמנהל את המטה הארצי ברמת השטח.

בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל  בנאומו הנרגש "אני שמח להיות כאן עם חברי והצוות המופלא של הליכוד. מודה לכולם תודה רחמים, בוא ותבנה את האיצטדיון מהר.סבי, אברהם מרכוס שבא בליטא בדרך ארוכה ורצה לממש את החלום שלו ולהתיישב לא רחוק מכאן בראשון לציון, הוא אהב את מורשת ישראל ואת עדות ישראל. הוא אמר שצריך לבנות בית כנסת בשכונה לעדה התימנית.  קיבוץ הגלויות הזה זורם בדמי המדינה. בכל מקום המדינה פורחת. היעד הראשון שלי היה לייצב את הכלכלה. עוד למדתי שהחזק לא שורד. עם החזק לא מתעסקים ועם חזקים עושים שלום. אנחנו המעצמה השמינית בעולם. יש עוד עבודה רבה לפנינו,  אנחנו צריכים להתמודד מול התקשרות שדואגת להעלים את ההישגים של המדינה. אנחנו צריכים לנצח בבחירות לכנסת  ואנחנו פסע מניצחון. המנדטים זה אתם ונלך עיר, עיר, שכונה שכונה. על מנת שננצח בפער גדול. תבואו להצביע ותביאו להצביע היעד שלנו זה ניצחון".

ראש העיר רחובות רחמים מלול "אדוני ראש הממשלה, רחובות אוהבת אותך. התחלנו לפני חודשיים איצטדיון עירוני אם תצטרך לעשות כנס בעוד שנתיים, ניתן לך את האצטדין. חברי מועצת העיר פעילים, אנחנו גאים לארח אותך במוזיאון זה שנבנה בדם רב. אנו מקווים  לארח אותך  שוב אחרי בחירתך לראשות הממשלה ואז נדרוש בהוצאות. היום יום הוקרה לפצועים לצה"ל וזה המקום להגיד ולהעריך את תרומתם למדינה הישגיך הרבים יחוקקו בדפי ההיסטוריה של ישראל.  מדינת ישראל  זקוקה למדיניות חזקה. כולנו מקווים שצדקתך תצא לאור. כולנו רתומים למען ביבי נתניהו  ראש הממשלה של ישראל, אלוקים חנן אותך בעוצמות נפש ".

שר החוץ ומנהל מטה הליכוד ישראל כ"ץ עלה נרגש לבמה" החלטנו שאת מסע הבחירות נתפח בעיר רחובות ואני מתחייב לכך. אנשי רחובות וכל חברי מועצת העיר, תודה לכם על הערב הזה. אני שמח להיות כאן היום במרכז מורשת יהדות תימן, זו הנאה. אנחנו צריכים להבטיח שבנימין נתניהו שמעל  עשור שומר על יציבות מדינת ישראל.  הכי חשוב שפעילי הליכוד יבחרו שוב לראשות ממשלת ישראל. הליכוד שומר על  ימין ועל המנהגים. דווקא ברגעים הקשים אנו נעמוד לצד ראש הממשלה, למרות התקשורת . אתם הוכחתם מה טוב למדינת ישראל  ולליכוד.  סניף רחובות הוא מאוחד וצריך ללכת עם  ביבי .לכן התוצאה כאן  תיתן לליכוד כוח מול הסיעות האחרות של הגנרלים".

שרת התרבות והספורט מירי רגב בנאומה שיבחה את נתניהו ופנתה לכל אחד ואחד שיבוא להצביע. רגב  " איזו עוצמה ואהבה ורואים שהמשפחה לא נוטשת את ההורים. לא ניתן לאף אחד להפיל ראש ממשלה מכהן.  אל תחשבו שזה ילך בקלות ולכן לכו להצביע נתניהו, היינו מוכנים ללכת לבחירות ישירות. אני מבקשת ממכם בואו נעשה נס של חנוכה ונראה לכולם בנר חמישי שאנחנו נאמנים לראש הממשלה".

השרה לשיוויון חברתי גילה גמליאל "כולנו מאוחדים סביב ראש הממשלה, אתה עילוי ואסטרטג מס אחד. הפעם כולם ילכו להצביע ונביא מעל 61 מנדטים. אנחנו מבזבזים שנה שלמה בהתעסקות בבחירות במקום להתעסק עם מנהיגי העולם . על כן צריך לדאוג לתוצאה הטובה ביותר  בראשות ביבי נתניהו".

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי פנתה תחילה להוריה שישבו בקהל והודתה להם על מה שעשו למענה. חוטובלי "תודה ראש הממשלה שהתחלת ברחובות, כי רחובות מנבאת את התוצאות הכי טוב וכאן אתה מנצח בגדול. ביבי ראיתי איזה רוח יש לך מול כל מנהיגי העולם, איך צעירים ואחרים מסתכלים על כל צעד שלך ולומדים ממך בכל מקום כל הזמן. הצלחת להביא הכרה אמריקאית ברמת הגולן  והעברת השגרירות לירושלים. אלו דברים שנעשים ע"י מנהיג שלא מתפשר ואנחנו גאים לעמוד מאחוריך ואשרנו שיש לנו מנהיג כזה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *