מצב חירום! אביב איטח מבקש מרחמים מלול לקיים דיון דחוף בנושא הפשיעה המתחוללת והמורגשת בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
חבר המועצה אביב איטח

מצב חירום! חבר המועצה אביב איטח בפניה לראש העיר רחמים מלול ” מבקש לקיים דיון חירום עם משטרת ישראל והשיטור העירוני”. בעירייה מגיבים ” ראש העיר בקשר רצוף ותמידי עם משטרת רחובות ועם מפקד המרחב”.

חבר המועצה אביב איטח פנה היום (ראשון) לראש העיר רחמים מלול בעקבות העליה המורגשת בעיר לאחרונה בנושא הפשיעה. איטח במכתבו  “דרישה לקיום דיון חירום בעקבות מקרי הרצח והאלימות בשבועות האחרונים בעיר. לצערי אנו עדים לאחרונה על ריבוי מקרים של אלימות קשה ברחבי העיר הן במרכזי הבילוי ואולמות אירועים והן במרכז העיר”.

ראש העיר רחמים מלול וחבר המועצה אביב איטח

המקרה החמור שציין במכתבו אירע אך לפני כחודש. איטח במכתבו “לפני מספר שבועות אירע רצח במרכז העיר ובשבועות האחרונים אנו עדים למספר אירועי דקירה ואלימות קשה שגרמה לפציעות קשות וסכנת חיי אדם בעוד ברגעים אלה שוכבים בבתי החולים פצועים רק משני מקרים בסוף השבוע האחרון. מי שאחראים הראשיים למניעת האלימות, אכיפה והגברת העירונות הם כמובן משטרת ישראל ותחנת רחובות. אך יחד עם זאת, ובמיוחד כאשר מדובר בתוך עירנו, וכאשר תושבי העיר משלמים באופן קבוע אגרת שמירה, יש תפקיד חשוב גם לשיטור עירוני בהגברת הנוכחות והעירנות ואכיפה היכן שניתן ובהתאם לסמכויות שניתנו להם. אני משוכנע שניידות השיטור ועובדי האגף פועלים כל העת להגביר נוכחות וניראות אך ייתכן שצריך להגביר נוכחות וניידות וכמו כן תקנים נוספים לפקחים ולכן ארצה לראות את תכנית העבודה והפריסה ברחבי העיר לפי סדרי עדיפויות. תושבי רחובות מודאגים, מיום שישי בבוקר והבוקר אני מקבל פניות מהורים ותושבים אשר מרגישים פחות בטוחים במיוחד לאור המקרה האחרון ברח’ לוין אפשטיין. כמי שהפיק בעשור הקודם אירועים רבים מכל הסוגים אני יודע מנסיוני כמה ההרתעה ונוכחות הסירנות חשובה וזה לא משנה אם זו ניידת משטרת ישראל או ניידת שיטור עירוני. חשוב להדגיש שלעתים מדובר באירועים אלימים ונפגעים של תושבי חוץ אך כאמור, מדובר בתחושת הביטחון של תושבי רחובות וכמובן במיתוגה ופרסום ידיעות שליליות. אני מבקש לקיים דיון חירום עם הגורמים הרלוונטים בעירייה, משטרת ישראל והשיטור העירוני”.

מהעירייה נמסר “ראש העיר והנהלת העירייה מצויים בקשר רצוף ותמידי עם משטרת רחובות ועם מפקד המרחב, אשר מטפלים בנושא זה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן