מרגש: התלמידים מכניסים אור לבתי קשישים ומשפחות שכולות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

מרגש: התלמידים מכניסים אור לבתי קשישים ומשפחות שכולות

לכבוד חג החנוכה יצאו כלל תלמידי החטיבה העליונה בישיבת אמית עמיחי, להתנדב בחלוקת ערכות לכבוד החג לקשישים, לניצולי שואה ומשפחות שכולות. להשלמת ההתנדבות, התלמידים גם הפעילו את שוק חנוכה בבית ספר היסודי ‘מעלות משולם’.
בישיבת אמית עמיחי ערכו גם טקס לציון תלמידים מתנדבים מצטיינים בתקופת הקורונה, ואחריו שמעו התלמידים שיחה מאהרון קרוב על הגבורה והתרומה לכלל.
יוזמי הפעילות הם רועי דובלין, רכז החינוך החברתי, ויערה שויד רכזת המעורבות החברתית. לאחריה, קיבלו המחנכים כמה וכמה שיחות טלפון מכמה קשישים בעיר, אחת מהם אמרה: “זה פשוט אור גדול, לקבל תשומת לב והפתעה נפלאה רגע לפני החג ובתקופת הקורונה המבודדת”.
תלמיד כיתה י”ב, יואב סלסקי: “חילקנו ערכות למאות קשישים בכל רחבי העיר, יש תלמידים שהלכו שעה ארוכה והגיעו למרחקים, אך עשו זאת בשמחה גדולה. שמחתי לראות את החיוך ואת ההתרגשות הרבה של הקשישים ברגע שמסרנו להם את הערכות. נהנינו לדבר איתם ואיחלנו להם בריאות וחג שמח”.
הרב שמעון שושן, ראש הישיבה: “קיבלתי שיחת טלפון מאימא שכולה שהבן שלה נפל באסון היסעור ב-1977, היא ספרה לי בדמעות איך היא קמה בבוקר עם הדיכאון הרגיל שאופף אותה בכל ערב חג, ואיך לפתע ארבעה תלמידי י”ב הגיעו אליה עם השי לחג, רוממו את רוחה ונתנו לה כוח להיכנס לחג מתוך שמחה. סיפור שממחיש יותר מכל איזה נוער נפלא ומלא תעצומות יש לנו”.

בתמונה: הר”מ יואל רייכנר עם שניים מתלמידיו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן