מרמורק מעל הקו האדום: ניצחון 1:2 על פ"ת

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

שתי הקבוצות המשתפרות של הליגה הלאומית בסיבוב השני ינסו להשיג ניצחון נוסף, בדרך להישארות. מרמורק, שהפסידה במחזור שעבר בראשל"צ, אמורה לחזור לעצמה אחרי שנחתה על הקרקע ,מצדו של אסי דומב שדאג במהלך כל השבוע להוריד את הזחיחות לחניכיו, שחשו לאחרונה כאילו הם השלימו את המלאכה. מחזור הנעילה של הליגה הסדירה זאת הזדמנות מצוינת של האדומים לנצל את יתרון הביתיות כדי לגבור על הפועל פתח תקווה המשתפרת. האורחת, ממלאבס שנמצאת במגמת עלייה בחודש האחרון, ראתה פירות לעמלה והיא מדורגת במקום ה-11 בטבלה ואילולא הייתה פותחת את העונה במינוס 11 נקודות ,היא הייתה נמצאת במקום השלישי בטבלה. ניצחון היום על מרמורק והיא יכולה לנשום לרווחה.
לאור הדברים חזינו במשחק שקול מדקות הפתיחה ,שלא התעלה לרמה גבוהה בלשון המעטה ושנדמה היה כי שתי הקבוצות ירדו למחצית בחלוקת נקודות . הגיעה הדקה ה-43 ,כאשר כדור קרן לזכות האורחים הגיע לכיוונו של הקפטן רם לוי שנגח מדויק לפינה הרחוקה ופנימה 1:0.
עם פתיחת המחצית השנייה דומה זרק למגרש את כל הכלים הכבדים שלו במטרה למצוא שוויון והשער שעמד באוויר אכן הגיע בדקה ה-75 כאשר ג'וד נורו שקיבל כדור על מגש כסף דוחק מקרוב פנימה 1:1. לא חולפים ארבע דקות ומרמורק מבצעת מהפך בן מיזן שולח את הכדור לקורת השער על הראיבונד משתלט ליאל כהן שמול שער חשוף מגלגל פנימה 1:2.מרמורק השכילה לשמור על התוצאה עד לסיום. בסופו התברר כי לראשונה העונה האדומים עולים מעל הקו האדום ,מי היה מאמין לדברים אחרי הסיבוב הראשון שכבר הספידו את הקבוצה מרחובות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *