משחק הוקרה עם אמני ישראל ייערך בקריית עקרון לזכרו של אשר עוקבי ז"ל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
דוד רביבו ולירן שטראובר מהמשחק הוקרה אשתקד. צילום רחובות ניוז

בקריית עקרון ייערך בעוד כשבוע משחק הוקרה (ראשון, 2/6 בשעה 19:00במגרש הכדורגל)  לזכרו של עו”ד אשר עוקבי -סגן ומ”מ ראש המועצה ויו”ר מכבי קרית עקרון בעבר. במשחק יתמודדו נבחרת האומנים  מול קבוצת מכבי אשר קריית עקרון של מחוזקת בכוכבים.

מפגש שהפך למסורת וזו השנה החמישית  לקיומו בישוב הסמוך לרחובות בהם ייטלו חלק הקבוצה המקומית של קרית עקרון מחוזקת בזמר משה פרץ, הכדורגלנים דוד רביבו(גולסטאר),עופר טלקר, ברוך דגו,הסטנדאפיסט שאולי בדישי,שוער העבר לירן שטראובר(האח הגדול).  כאשר ממול תתייצב נבחרת האומנים של ישראל וביניהם ניתן למצוא את החזאי דני רופ,השחקנים דין מירושניקוב ואקי אבני. כאשר מנחה האירוע יהיה כוכב “הישרדות 2017” ושוער נבחרת גולסטאר בעונה האחרונה. שדר ערוץ הספורט ,רז זהבי. את משחק הידידות ישפוט שופט ליגת העל -אלי חכמון.

כמיטב המסורת ,גם השנה מחלקת הספורט בקריית עקרון בראשותו של פיני עייש ובשיתוף פעולה עם איתן כהן ,יו"ר מכבי אשר קריית עקרון. עייש:"עו"ד אשר עוקבי ז"ל , היה ממייסדי מכבי קרית עקרון כדורגל ואיש ציבור בכל רמ"ח אבריו .כאשר פקדה הטרגדיה את משפ' עוקבי  פנה אלי ראש המועצה  חובב צברי שהוא עצמו איש ספורט בדרישה :  פיני , הוא אמר לי  ,  'אני רוצה לכבד את זכרו של אשר בדרך שהוא כל כך אהב , בכדורגל '.

ומאז החלנו מסורת משחקי ראווה מכובדת שכולנו גאים  להיות חלק ממנה ".

משחק הוקרה בקרית עקרון . מימין פיני אייאש,רז זהבי,אייל גולן וצחי הנגבימהמשחק בשנה שעברה. צילום רחובות ניוז

נבחרת האמנים בהגדרה היא נבחרת שמטרתה לקדם פעילות נושאת מסרים ערכיים וחינוכיים למען הקהילה, מסרים שמעודדים ספורט, סבלנות וסובלנות, נגד אלימות, נגד הסתה וגזענות, בעד שותפות ושוויון, נבחרת שמגשרת על פערים ויודעת לחבר בין כל הרבדים השונים שמאפיינים את החברה הישראלית, מעבר לכך יש כמובן מכנה אחד משותף, התשוקה לכדורגל.

בצד המקצועי – מדובר באנשים “חולי” כדורגל. ישנה הקפדה יתרה על נוכחות, על משמעת, משמעת טקטית, כושר גופני וכמובן יכולת אישית בכדורגל. מדובר בנבחרת בעלת סטנדרטים שלא היו מביישים קבוצה מובילה .שזכתה באליפות  העולם בשנת 2015 והן באליפות אירופה בשנת 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *