מתן דיל: " אני מודה למלול על מה שעשה, אוביל את העיר מכאן"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בהרמת כוסית שארגן חבר המועצה אביב איטח לצעירים, נאם חבר המועצה מתן דיל: " מודה למלול על מה שעשה, אוביל מכאן את העיר מכאן".

 

מאת: ג'וליאן לוינסון רחובות ניוז בשיתוף rhtc

על אביב איטח אפשר להגיד הרבה דברים. איטח, למד והתחנך ברחובות. המשיך ללימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה. בהמשך, סיים תואר נוסף במנהל עסקים ויעוץ אירגוני. איטח, כיהן כיור אגודת הסטודנטים במכללת פרס הרחובותית בה למד. מאוחר יותר, נבחר לנשיא התאחדות הסטודנטים בישראל. את הטבילה הפוליטית הארצית הראשונה עשה דווקא מהכיוון השני, הפחות פרונטלי. איטח סיפק ייעוץ פוליטי ותקשורתי לשר בדימוס ישראל כץ ולאלוף במיל' יואב גלנט. כיום, איטח חבר מועצה בעיר תחת הסייעת "רחובותי" של מתן דיל. בנוסף, מאייש תפקיד של עורך תוכן בערוץ 14 המחודש אשר החליף את ערוץ 20 המנוח.

ביום שישי האחרון, אירגן אירוע הרמת כוסית. נציין כי מדובר באירוע פרטי. הסלוגן שליווה אירוע זה הוא "צעירים מרימים את העיר". הלוקיישן, בית הקפה-פאב (תלוי שעה) "בעל הבית" הממוקם ברחוב הרצל התוסס והמרכזי. את האירוע הנ"ל פקדו צעירי העיר. בינהם גם ראש הסיעה, עורך דין מתן דיל.

הרמת כוסית של אביב איטח לצעירים

דיל, התייחס ואמר כי "רחמים מלול עשה לעיר לא מעט. העיר מתפתחת, לדעתי, בכיוון פחות נכון. אי אפשר להציף את העיר במגורים מצד אחד ומאידך לדאוג לרווחת התושבים ולאיכות חייהם. בסופו של דבר, זה בא על חשבון אחד של השני". עוד הוסיף "אני מודה למלול על מה שעשה. אני אוביל את העיר מכאן, קדימה, בצורה יותר טובה, אחראית ומתוכננת". בין שורותיו, שיבח דיל את שותפו אביב איטח על יוזמת האירוע ובכלל.

אביב איטח בהרמת הכוסית

איטח מצידו, לא נשאר חייב ואמר "שנה מהיום, מתן דיל הוא ראש העיר". בנוסף, הכריז לאורחיו (בפרהסיה יש לומר, בכל זאת – צהרי יום שישי, רחוב הרצל) "קבלו את ראש העיר הבא שלכם, מתן דיל".

ואנחנו נוסיף שעם פרטנר כמו איטח אולי עיר המדע והתרבות היא כלל לא היעד. אלא אולי זו המדינה. ימים יגידו.

תגובות

דילוג לתוכן