ראש עיריית רחובות עו"ד מתן דיל יורד לשטח, זוכה לברכות חמות לרגל כניסתו לתפקיד בהרמות כוסית, הפעם בשכונת אושיות. "קשוב לצרכי הפרט בד"כ ועל כך אנו מודים לך מקרב לב".
עשרות תושבים השתתפו הערב בהרמת כוסית חגיגית לרגל חג הפסח הקרב, הפעם במועדון הנוער בשכונת אושיות, במעמד ראש העיר רחובות מתן דיל. התושבים ברכו את דיל להצלחה בתפקידו, לאחר מכן סיכם נציגם אורי: "אתה משתדל לעזור לכל אחד באופן אישי וקהילתי, קשוב לצרכי הפרט בד"כ ועל כך אנו מודים לך מקרב לב".
דיל: "אני משתדל לפחות להגיע לכל הרמות הכוסית שמזמינים אותי. שתדעו לכם שכגעתי לכאן, ממש פותח את הלב, סוף סוף יושבים במקום מכובד, כיף לבוא לפה לחלל רחב ונעים, עושים את הרמת הכוסית במקום מכובד ויפה, אז אני אומר שאפו לכל העוסקים במלאכה, אני מאוד שמח להגיע לאירוע מכבד ומכובד. יישר כח גדול מאוד".
הצטרפו לעדכונים👇👇👇