מתפללים לשלומו: מצבו של דקל לוי שוב הידרדר והוא הוכנס לניתוח חירום, משפחתו קוראת לציבור להרבות בתפילות 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

מתפללים לשלומו: מצבו של דקל לוי שוב הידרדר והוא הוכנס לניתוח חירום, בני משפחתו קוראים לציבור להתפלל לשלומו.

 

דקל לוי, אברך חב”דניק מרחובות בן 35, נדבק כזכור בקורונה לפני כמה חודשים והוא חובר לאקמו בבית החולים פדה פוריה שבטבריה. לפני כחודש התעורר לוי ובחסידות חב”ד רחובות עשרות מחבריו יצאו לחגוג ולהודות לה’ על הנס שנעשה. אולם כעבור מספר ימים מצבו שוב הידרדר והוא חזר להיות מורדם ומונשם. לפני זמן קצר הוכנס לוי לניתוח מורכב מציל חיים במרכז הרפואי “איכילוב”. משפחתו מבקש להתפלל לרפואתו: חיים דקל הלוי בן ורד (מנדי ריזל).

 

 

תזכורת: רק לפני כחודש השתפר מצבו של לוי וגיסו, הזמר הרחובותי מנדי ג’רופי היגע לשמחו במיטת אשפוזו בבית החולים פוריה שבטבריה.

התרגשות גדולה במחלקת טיפול נמרץ קורונה, של המרכז הרפואי פדה-פוריה. הזמר החרדי הנודע, מנדי ג’רופי הגיע יחד עם הגיטריסט שימעל’ה מלכה ולאחר שהתמגנו באופן מלא הם נכנסו לשיר ולרומם את רוחו של חולה הקורונה, דקל לוי. דקל (35) מאושפז במחלקת טיפול נמרץ קורונה מזה חודשיים, כשהוא מחובר למכשיר האקמו. לדברי ד”ר משה מתן, מנהל מחלקת טיפול נמרץ קורונה, “דקל הגיע אלינו במצב קריטי לפני חודשיים , צוות שלנו יצא לביה”ח קפלן כדי לחבר אותו למכונת אקמו ולהעביר אותו למחלקת טיפול נמרץ קורונה, במרכז הרפואי פדה- פוריה. הוא עדיין לא נגמל מאקמו, מצבו ממשיך להיות קריטי, אבל אנחנו רואים שיפור במצבו. אנחנו ממשיכים לעשות כל שביכולתנו על מנת שדקל יחזור לביתו ומשפחתו כמה שיותר מהר”.

 

מנדי ג’רופי בביקור עם דקל לוי

אורלי לוי, רעייתו של דקל סיפרה שדקל התרגש מאד, הניע את הרגלים והידים. “כולנו מאד התרגשנו, זה היה רגע מאד מיוחד ואני מאמינה שזה יעזור לדקל להתחזק ולהחלים “.

קרדיט תמונות – מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן