נחנך בית ספר למנהיגות ב"עירונוער" במעמד שרת התרבות והספורט מירי רגב

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בית הספר למנהיגות ב'עירונוער' ברחובות כולל 13 קבוצות ובהן 465 תלמידים. בטקס החנוכה של בית הספר הופיעה לראשונה להקת ה'עירומיוזיק' במופע מיוחד משלה לצד ההצגה המרגשת "מלאך עם תסמונת דאון"

בטקס מיוחד ומרגש שנערך ברחובות, נחנך בית ספר למנהיגות נוער שפועל ב'עירונוער'. לצד מאות בני נוער ואורחים, נכחה במקום גם שרת התרבות מירי רגב שנאמה באירוע ובירכה על היוזמה ועל לקיחת המנהיגות.

שמו של פרויקט המנהיגות של רחובות ידוע למרחקים. כעת יפעלו המנהיגים תחת קורת גג אחת שתאפשר להם אינטרקציה טובה יותר, שיתופים פעולה בפרויקטים שונים וגם הכוונה משמעותית יותר. במשך השנים פעלו בו מספר רב של ילדים, וכעת הגיעה השעה לאחד אותם למסגרת אחת.

 

בבית הספר יש 13 קבוצות מנהיגות שבהם פועלים 465 ילדים, בגילאים שונים. בטקס המרגש הופיעה לראשונה גם להקת ה'עירומיוזיק', שגובשה לפני שבועיים בלבד – וכבר הציגה מופע מיוחד משלה. בנוסף, הועלתה ההצגה "מלאך עם תסמונת דאון" על ידי שני אחים, שאחת מהם לוקה בתסמונת דאון, ודיברה על מנהיגות.

באירוע נכחו סגן ראש העירייה ומחזיק תיק נוער וצעירים, עו"ד מתן דיל, מנהלת אגף החינוך,  סמדר קרפובסקי, מנהל המחלקה לחינוך על יסודי, אלי לסרי, מנהל 'עיר ללא אלימות', אבי פיטרו, מנהלת 'תוכנית 360', מירב אסולין ומנהלת קריית החינוך 'קציר', יהודית פלבנר.

עו"ד מתן דיל: "זהו אחד האירועים המרגשים של השנה. מאות בני נוער מכל רחבי העיר לומדים ופועלים כל השנה תחת בית הספר למנהיגות נוער היחיד מסוגו בארץ. אני מודה לחברתי מירי רגב אשר ראתה והבינה את חשיבות העניין וכיבדה אותנו בנוכחותה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *