נעצרה בת 23 שגנבה ארנק והשתמשה בכרטיס אשראי מתוכו

כרטיסי אשראי. תמונת אילוסטרציה
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

נעצרה בת 23 שגנבה ארנק והשתמשה בכרטיס אשראי מתוכו. השופט : "מתפלא על כך שהחשודה הובאה בפני בית המשפט וקצין החקירות לא הורה על שחרורה".

 

שוטרי תחנת רחובות עצרו היום צעירה בת 23, תושבת רחובות, שעל פי החשד גנבה ארנק וביצעה רכישות בכרטיסי אשראי שהיו בתוכו. החשודה נחקרה ובתום החקירה נעצרה. במהלך היום (רביעי) הובאה לדיון הארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופט טל ענר. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה בחמישה ימים אולם השופט הורה לשחררה ולא חדל מביקורת במשטרה.

סנגורה אמר בבית המשפט: " תיק של מציאה/גניבה של ארנק כאשר בחקירה מציגים לה תמונה שהיא משתמשת בכרטיס. אין פה מסוכנות, אין מהו שהיא יכולה לשבש. נבקש להורות על שחרורה".

השופט טל ענר צילום רחובות ניוז

השופט טל ענר: " שוכנעתי כי קיים חשד סביר, לפיו החשודה ביצעה את העבירה המיוחסת לה. עם זאת, מדובר בעבירת רכוש, נעדרת תחכום כלשהו, שאינה מקימה עילת מעצר של מסוכנות. מעיון בפעולות החקירה עולה שאף אחת מהן אינה ניתנת לשיבוש על-ידי החשודה ומכאן שאין גם כל חשש לשיבוש. נוכח העדר עילת מעצר, בצירוף מצבה הרפואי והנפשי המורכב ביותר של החשודה, יש להתפלא על כך שהחשודה הובאה בפני בית המשפט וקצין החקירות לא הורה על שחרורה בתחנת המשטרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן