נפתחה מחדש הבריכה ההידרותרפית של רשת חוויות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הבריכה חזרה לפעילות, לאחר ששופצה בהשקעה של כ-350 אלף ₪, במימון רשת חוויות ועיריית רחובות. יו”ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן: “לא מתפשרים על בטיחות. נדרשנו לתת מענה למצב בלתי צפוי והצלחנו לאתר את התקלה ולתקן אותה, ויחד עם זאת גם לשדרג את המערכות, ולשפץ את הבריכה באופן מקיף”

יו”ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן, הודיע על חזרתה המלאה לפעילות של הבריכה הטיפולית במרכז חוויות שוויץ המדע, זאת לאחר תקופה שבמהלכה נסגרה הבריכה לצורך שיפוצים. כזכור, הבריכה נסגרה בעקבות תקלה, אשר תיקונה דרש בדיקות והשקעות בסדרי גודל נרחבים. בתוך כך, ולאור משך זמן הטיפול שנדרש לתיקון התקלה המורכבת, נדרשה הרשת לתת מענה לעובדי הבריכה ולציבור המשתמשים.
בהובלת יו”ר הרשת, אמיתי כהן והמנכ”ל, אלרואי אסרף, נמסרו הודעות ללקוחות הבריכה וכן נערכו שיחות עם עובדיה, בניסיון למצוא פתרונות. היום, הודיע כהן כאמור כי: “אני שמח לבשר כי לאחר תקופה ממושכת שנדרשה לתיקון התקלה, הבריכה שבה לפעילות, לרווחת תושבי העיר והמטופלים. נדרשנו למצוא פתרונות יצירתיים, במצב בלתי צפוי, בשל מורכבות והיקפי השיפוץ שנדרש בדגש על נושא הבטיחות, ואני מדגיש – לא מתפשרים על בטיחות. הצלחנו לאתר את התקלה ולתקן אותה, ויחד עם זאת גם לשדרג את המערכות, ולשפץ את הבריכה באופן מקיף, והשיפוץ הרחב נתן מענה לכלל ההיבטים בנושא זה ובכלל. השיפוצים והחזרה לשיגרה מתאפשרים הודות לשיתופי פעולה בין כל הגורמים, ואני מודה לראש העיר שהתגייס ומצא פתרונות לסיוע מימוני ולמנכ”ל רשת חוויות שטיפל לאורך כל הדרך בנושא לשביעות רצון התושבים”.
היקף ההשקעה בשיפוץ הבריכה נאמד בכ-350 אלף שקל, והוא כלל, בין היתר, טיפול בכל מערכת החשמל בבריכה ובחדר המכונות ושיפוץ מערכות האוורור והחימום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן