נתונים מעודדים: 74 חולים נוספו אך רחובות הכתומה ממשיכה לרדת לכיוון הקו הצהוב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

נתונים מעודדים: 74 חולים נוספו אך רחובות הכתובה ממשיכה להתרחק מהקו האדום ולרדת לכיוון הקו הצהוב

 

מנתוני גרף פיקוד העורף עולים נתונים מעודדים לפיהם נבלמה מגמת העלייה והגרף יורד לכיוון צבע הצהוב. למרות זאת, ביממה האחרונה נוספו 74 חולים חדשים, מתוכם- 24 מאושפזים בבתי חולים, 9 בבתי מלונות ו- 703 מאושפזי בית. מתחילת הקורונה נפטרו בעיר 59 בני אדם.

הבוקר (ראשון) : מבצע חיסון עובדי ההוראה יצא לדרך

זאת לאחר פעילות מאומצת בימים האחרונים של ראש העיר, רחמים מלול, ממלא מקומו זוהר בלום ומנהלת אגף החינוך אפרת צוקרמן הפעילות הגיעה לשיאה אמש עם הסיכומים האחרונים מול קופות החולים – הבוקר יוצא לדרך מבצע חיסון עובדי ההוראה בעיר רחובות.

בימים האחרונים נערכו בעיריית רחובות לחסן את כלל עובדי ההוראה בעיר, עם רשימות שהוכנו מראש. אמש סוכמו הפרטים עי ראש העיר וממלא מקומו מול קופות החולים עצמן, והבוקר קראה עיריית רחובות לעובדי החינוך בעיר להגיע ולהתחסן במבצע בן מספר ימים.

כללית- תחסן במתנ”ס קריית משה היום בין השעות 9:00- 14:00 כ 1000 גננות, סיעות, מורים, מנהלים, תומכי הוראה, כל צוותי מנהלה בהתאם לזימון שנשלח להם מאגף החינוך בעיריית רחובות.
מאוחדת תקבע תור לחיסון עובדי החינוך בהתאם לנתונים שהעבירה עיריית רחובות .
מכבי תקבע תור לזימון מורים ומורות והצוותים בחינוך הרגיל והמיוחד, בהתאם לנתונים שנמסרו על ידי עירית רחובות.

ראש העיר רחמים מלול

ראש העיר רחמים מלול : ״עשינו מאמצים כבירים על מנת לזרז מתן חיסונים לצוותי החינוך בעיר על מנת לאפשר לעובדי מערכת החינוך לפעול בעיר באופן בטוח ובריא מייד עם תום הסגר. אני קורא לכל העובדות והעובדים להגיע ולהתחסן״

זהר בלום

ממלא מקום ראש העיר מחזיק תיק החינוך זוהר בלום:
״אנו מזמינים את עובדי מערכת החינוך העירונית לבוא ולהתחסן, וכל זאת כדי שנוכל לחזור לשגרת הלימודים והחיים במהרה”.

אפרת צוקרמן. מנהלת אגף החינוך

אפרת צוקרמן מנהלת אגף החינוך :
״אגף החינוך והנוער מחווה במשך התקופה האחרונה את כל התלמידים והצוותים החינוכיים שנמצאו מאומתים או ששהו בבידוד. אני שמחה שאנחנו יוצאים למבצע חיסונים לכל אנשי ההוראה וקוראת לכולם להתחסן״.

כזכור, המתחם העירוני הוקם על ידי העירייה במתנס חוויות בקרית משה, רח קלמן גבריאלוב 20, בסיוע קבוע של צוות המקום בראשותו של סמנכ״ל חוויות גולן ביטון.
חשוב להבהיר כי החיסונים במתחם חוויות למבוטחי כללית ומכבי בלבד , בזימון תור מראש.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן