סטודנטים תושבי רחובות: מעוניינים במלגה חברתית בסך 10,000 שקל ?

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עיריית רחובות – באמצעות מרכז הצעירים העירוני "הפלטפורמה" של החברה העירונית -ומפעל הפיס מעניקים לתושבי רחובות מלגה חברתית בסך 10,000 ₪.  המלגה מיועדת לסטודנטים בגילאי 18-35, ההרשמה עד 25.11

המחזור השמיני של תוכנית המלגות החברתיות מבית עיריית רחובות ומפעל הפיס יצא לדרך. במסגרת התוכנית יחולקו 10 מלגות בסכום של 10,000 שקלים כל אחת, לסטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר לתואר ראשון או שני  .

על מנת לקבל את המלגה יש להציע רעיון לפרויקט חברתי לקהילת הצעירים בעיר. המציעים הנבחרים יזכו במילגה, ובמסגרת הפרוייקט יוציאו את הרעיון שלהם לפועל, במסגרת ביצוע  130 שעות התנדבות שהם נדרשים לתת במסגרת המילגה.

על מנת לקבל את המלגה על הסטודנטים להיות תושבי העיר בגילאי 18-35 המתגוררים ברחובות,  ולומדים לתואר ראשון/ שני/ תעודת הוראה/ הנדסאים במוסד המוכר ע"י המל"ג/ מה"ט.

על הסטודנטים להימצא בעיר במשך רוב ימות השבוע, ולהשתתף בשיעורי ההכשרה  המהווים חלק מהמלגה.

ניתן להגיש מועמדות עד ל- 25.11.2019   .

להגשת מועמדות יש למלא את טופס ההרשמה המקוון (קישור להלן) ולצרף אליו תעודת זהות + ספח בו מצוין כי עיר המגורים היא רחובות (יש להראות את תאריך הנפקת הספח) , אישור לימודים לשנת תש"פ , אישור רשמי על מספר שעות לימוד לסמסטר א' בלבד (תואר ראשון/ תעודת הוראה 14 שעות. תואר שני -8 שעות שבועיות. סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה –שני קורסים ומעלה ) וקורות חיים.

ראש העיר, רחמים מלול: "כעיר המדע והתרבות אנו רואים חובה וזכות גם יחד בתמיכה בסטודנטים ובהשכלה גבוהה. השילוב בין מלגות לבין פרויקטים חברתיים מבטא את החשיבות שאנו מייחסים לערכים לצד הישגים. אני מזמין את הסטודנטים תושבי רחובות להגיש מועמדות למלגה"

 

חבר המועצה אסף אלבר, מחזיק תיק נוער וצעירים:  "שמחה גדולה לפתוח שנה אקדמית חדשה ברחובות. המלגות החברתיות משקפות את האמון ביצירתיות של הסטודנטים הרחובותיים ומציעות להם ולהן אפשרות להגשים את היצירתיות הזו גם בשדה החברתי. אנחנו מצפים מהסטודנטים ומהסטודנטיות להציע מענה חדשני לאתגרים בעיר,  חשוב מאוד לראות שיתופי פעולה עם אירגונים קיימים ולדאוג להמשכיות של פרויקטים קיימים ומוצלחים. זוהי הזדמנות טובה לברך את כלל הסטודנטים בשנה טובה –  הצלחתכם הצלחתנו! חזקו ואמצו."

אורלי הלל, מנהלת הפלטפורמה:  "זו הזדמנות נהדרת עבור הפלטפורמה, מרכז הצעירים העירוני, לחלק מלגה משמעותית,  לפעול למען הצעירים ולאפשר להם לרכוש ניסיון שיבוא לידי ביטוי בקורות החיים שלהם, כשהם יחפשו עבודה"

קישור לטופס ההרשמה: https://www.atidimcenter.co.il/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%92%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA/

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לדורית – רכזת תחום מעורבות חברתית בפלטפורמה רחובות

טלפון: 08-9314812 או במייל [email protected]

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *