סיכום חדשות השבת: הפסקות חשמל במספר מוקדים בעקבות הסופה
הבוקר (שבת), אירעו מספר הפסקות חשמל בעקבות מגע של עצים בחוטי חשמל ברחוב משה פריד פינת חנה אברך, ליד גן שעשועים, החיכוך גרם לפיצוץ (בסרטון) ולהפסקת חשמל ברחובות רבים בשיכון סלע.
מוקדים נוספים – רחוב בר כוכבא בשכונת שעריים, עץ נוסף שהוציא ניצוצות עקב חיכוך בחוטי חשמל נמצא ברחוב מוסקוביץ פינת שדרות ח"ן, רחובות בשכונת מרמורק, בעקבות הפסקות החשמל חילצו כבאים ממספר מוקדים אזרחים שנתקעו במעליות בניינים. צוותי השיטור העירוני תחמו את האזורים המסוכנים שאזרחים לא יפגעו ועובדי חברת החשמל עברו ממוקד למוקד ותיקנו את כל הליקויים.