עונש מרתיע! שמונה חודשי מאסר בכלא לבן הזוג: ” אחז בגרזן ורץ לעברה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

עונש מרתיע! שמונה חודשי מאסר בכלא לבן הזוג שתקף את אישתו: ” אחז בידו בגרזן ורץ לעברה”.

השופטת זהר דיבון סגל צילום רחובות+ראשון ניוז

שופטת בית משפט השלום ברחובות זהר דיבון סגל השיתה שמונה חודשי מאסר בכלא על בעל (66) שרץ לעבר אישתו עם גרזן בידו. על פי כתב האישום שהוגש כנגד הבעל אל בית משפט השלום ברחובות, בתאריך 12.10.2021 בשעה 16:15, עמדה האישה במטבח ביתם, בזמן הזה יצא הבעל מחדרו שהוא אוחז בידו גרזן תוך שהוא רץ לעברה. שהבחינה בו האישה היא תפסה אותו בידו, בשלב הזה איבד שיווי משקל ונפל הבעל על האישה תוך שהגרזן נפל מידו. בתגובה הוא דחפה אותו האישה מעליה ורצה להסתגר באחד מחדרי הבית, היא התקשרה לבתה ובקישה שתזעיק משטרה. לאישה נגרמו המטומה בברך רגל ימין והבעל נעצר והועמד כאמור לדין על תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים.

עו”ד רחלי גססה

 

מאז חודש אוקטובר אשתקד הוא עצור בכלא “אוהלי קידר” שבדרום והוא מתמודד מול כתב האישום. הפרקליטות ביקשה לבחון את עונשו שנע לפי החוק בין 8-18 חודשים מאסר בפועל.

עו”ד איתי בן נון

סנגוריהם עו”ד רחלי גססה ועו”ד איתי בן נון מהסנגוריה הציבורית עצר לשמונה חודשי מאסר לצד רכיבי ענישה נוספים, וטען כי מדובר באירוע חד פעמי, ספונטני, רף האלימות נמוך שכן החבלה נגרמה מהמאבק עם הבעל ולא מתקיפה ישירה. בנוסף, המתלוננת לא לא נזקקה לטיפול רפואי ונותר על רגלה סימן כחול ולא יותר מזה. עוד ציין בן נון את גילו של הבעל ושיש לו בעיות רפואיות עקב המעצר הממושך.

במסגרת ההליך,הנאשם וכפר במעשיו והאישה הגיעה להעיד. לאור הדברים השיתה השופטת זהר דיבון סגל עונש של שמונה חודשי מאסר בפועל וחצי שנה תנאי.

 

צילום אילוסטרציה גרזן: משטרת ישראל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן