עונש מתחשב! שלושה חודשי עבודות שירות לצעיר שסטר לשוטר בפניו ונמלט מדו”ח

השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)
השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)

עונש מתחשב! שלושה חודשי עבודות שירות לצעיר שסטר לשוטר בפניו ונמלט מקבלת דו”ח על שתיית אלכוהול בגינה ציבורית.

סגנית בית משפט השלום ברחובות השופטת אפרת פינק השיתה במסגרת הסדר טיעון שלושה חודשי עבודות ופיצוי של אלף שקלים לשוטר עמי אברהם שהותקף.

מכתב האישום עולה כי בתאריך  19.5.2017 בשעה 22:53, במהלך סיור שגרתי לשפיכת אלכוהול בגן
שעשועים ברח’ יעקב טוכמן ברחובות, הבחינו השוטר עמי אברהם והפקחית ספיר מחלוף בנאשם, צעיר בן 21 תושב שכונת קרית משה ובאחרים שזהותם אינה ידועה. לאחר שהשוטר עמי פנה לנאשם וביקש שיזדהה, הנאשם שתה במהירות את הבירה שהייתה בידו והשליך את בקבוק הזכוכית לרצפה. הפקחית ספיר הודיעה לנאשם שבכוונתה לרשום לו דו”ח בגין הנחת אשפה שלא
בתוך כלי אשפה והשוטר עמי ביקש ממנו להתלוות לרכב לשם זיהויו. לאחר שהנאשם זוהה על פי מס’ תעודת הזהות שמסר בעל פה, נכנסה הפקחית ספיר לניידת והחלה לכתוב את הדו”ח בעוד השוטר עמי נשאר מחוץ לניידת והשגיח עליו. הנאשם ניסה לשכנע את השוטר עמי שלא לרשום לו דו”ח ומשזה סרב סטר הנאשם
לשוטר באוזנו הימנית. השוטר עמי ניסה להדוף את הנאשם אך הנאשם המשיך להכותו. באותה העת התקהלו האחרים סביב השוטר עמי, מנעו מטנו לעצור את הנאשם והנאשם ברח ממקום האירוע, ואותר לאחר כשעתיים. במעשיו המתוארים לעיל, תקף הנאשם את השוטר עמי והתקיפה קשורה למילוי תפקידו כחוק.
במעשיו המתוארים לעיל, עשה הנאשם מעשה בכוונה להפריע לשוטר כשהוא ממלא תפקידו כחוק או להכשילו.

תסקיר שירות המבחן העלה קשיים רבים בחייו של הצעיר. מהתסקיר עולה ” להתרשמות שירות המבחן, הנאשם התקשה להשתלב באופן מטיב ויציב במסגרות שונות והוריו סובלים מקשיי התאקלמות בישראל. הנאשם ניהל אורח חיים שולי והתמכרותי מצעירותו, מתקשה להפעיל שיקול דעת ולווסת את כעסיו עת נמצא תחת השפעת אלכוהול. לצד זאת, התרשם שירות המבחן מהמוטיבציה של הנאשם לשינוי בהתנהלותו העבריינית, לרבות העתקת מקום מגוריו לצפון ושמירה על מקום עבודתו.

במסגרת הסדר טיעון בין סנגורו עו”ד יפתח רפאלי לפרקליטות סוכם כי הוא יירצה שלושה חודשי עבודות שירות וישלם קנס של אלף שקלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן