עונש קל! רק שלושה חודשי עבודות שירות לבן מיעוטים שפרץ לבית ונתפס

בית משפט השלום רחובות
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
בית משפט השלום רחובות
בית משפט השלום ברחובות

עונש קל! בן מיעוטים שפרץ לבית ונתפס משליך את הפריטים שגנב יירצה רק שלושה חודשי עבודות שירות.

לא ברור מה היו השיקולים של סגנית בית משפט השלום ברחובות השופטת אפרת פינק שגסרה על פורץ לבית רק שלושה חודשי עבודות שירות. תושב רחובות שפרצו לביתו ” אם אלה העונשים אז אפשר להבין את הגנבים, אין להם מה לחשוש, חודרים למרחב הפרטי שלך, גונבים את היקר לך מכל ובסוף בית משפט מרחם ומשחרר אותם. אני ממליץ לכל הפושעים לבקש להשפט אצל השופטת פינק וכך הם ישתחררו מהר! פשוט מכעיס! מרגיז ומרתיח!”.

השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)
השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)

השופטת אפרת פינק גזרה עונש קל יחסית על בן מיעוטים תושב לקיה שבדרום כבן 23 שבחודש יוני 2017 נתפס מחוץ לבית באסור אליו פרץ יחד עם חשוד נוסף שנכנס אל הבית בעוד הצעיר הנאשם ממתין לו ליד החלון. מכתב האישום עולה כי הנאשם פתח את חלון המטבח של הבית, חברו נכנס לדירה וזה נשאר לאבטחו מבחוץ. השניים גנבו טלויזיה, סט מקדחות וכבל ונסעו מהמקום. בהמשך נעצרו לבדיקה במחסום משטרתי, השניים עצרו את הרכב 500 מטרים לפני המחסום, דוממו מנוע והשליכו לצד הדרך את הפריטים שגנבו. לאחר מכן המשיכו בנסיעה לעבר המחסום.

השבוע גזרה השופטת אפרת פינק את עונשו וקבעה שלושה חודשי מאסר על תנאי שיבוצעו בדרך של עבודות שירות, קנס בסך 1000 שקלים ופיצוי לבעל הדירה בסך 1000 שקלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן