ערבות הדדית! מתן דיל יחלק 500 חבילות מזון וצ’יפסרים למשפחות נזקקות לרגל חג הפסח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

ערבות הדדית מושקעת! מתן דיל יחלקו 500 חבילות מזון וצ’יפסרים למשפחות נזקקות לרגל חג הפסח

 

חבר מועצת העיר, עו”ד מתן דיל בשיתוף איש העסקים מוטי אברג’יל – הבעלים של קבוצת יעדים נדל”ן ומגן דוד אדום סניף רחובות, מחלקים ערב חג הפסח, זו השנה החמישית, חבילות מזון עשירות ומכשירי צ’יפסרים איכותיים ל-500 (!!) משפחות תושבי העיר. מדובר בסל בשווי כולל של 650 ש”ח למשפחה.

הצ’יפסרים שיחולקו

“לאחר חשיבה והתייעצות עם עמותות וגורמי רווחה שונים בעיר ולאור תקופת הקורונה המאתגרת, עלה הרעיון לחלק ל-500 משפחות יחד עם סל המזון המסורתי גם מכשיר צ’יפסר שישרת את המשפחות בימי החג ולאחר מכן”. אומר דיל ומוסיף: “לצד חבילות המזון אני חושב שמגיע לכל משפחה בעיר לקבל גם מתנה לחג, ממש ככה, חשוב שכולנו נכנס לחג כמשפחה אחת ובשמחה. ערבות הדדית מבחינתי היא חזון ודרך חיים, אני מודה לשותפים שלי שתרמו מכספם ומזמנם, ובמיוחד לחברי היקר מוטי אברג’יל, כדי לשמח ולחמם את לבם של כמה שיותר משפחות”.

עו”ד מתן דיל

נוסף על כך, דיל סיפר על שיתוף הפעולה עם מד”א: “אני גאה לשתף פעולה עם מתנדבים שפועלים לילות כימים מסביב לשעון להצלת חיים והנה ערב חג הפסח מוצאים את הזמן לתרום לקהילת רחובות. כל שנה אנחנו משתדלים להגיע ל100 משפחות נוספות וכך הפרויקט גדל ומתרחב שנה אחר שנה. השנה אנחנו זוכים לשמח 500 משפחות רחובותיות”.

איש העסקים הרחובותי מוטי אברג’יל: “בחסדי שמיים זכינו לתרום מתנה מכובדת לחג הפסח ל500 משפחות בעיר רחובות תודה רבה לחבר מועצת העיר עו”ד מתן דיל שזיכה אותנו להיות חלק מהפרוייקט המדהים הזה וכמובן לצוות מד”א בהובלה של גיא בובליל אני מאחל חג שמח וכשר לכל תושבי רחובות ולכלל עם ישראל”.

 

מנהל תחנת רחובות במד”א גיא בובליל: “שיתוף הפעולה החשוב עם עו”ד מתן דיל ומר מוטי אברג’יל הוא לא מובן מאליו. בכל שנה אנחנו מתרגשים מחדש מפתחון הלב הרחב שמפוגן כלפי התושבים במטרה לסייע להם בשדרוג חבילות המזון שללא ספק יקלו על מצבם ויסייעו להם לחגוג את חג הפסח בשמחה”.

מתן דיל ומנכל מד”א אלי בין

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן