פלילי: מרדף משטרתי מהסרטים הסתיים במעצרו של צעיר תושב חברון שנכנס לארץ ללא אישורים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פלילי: מרדף משטרתי מהסרטים של כוחות גדולים הסתיים בתפיסתו של צעיר תושב חברון, סטודנט למשפטים שנכנס לשטחי הארץ ללא אישורים. מעצרו הוארך עד מחר. סנגורו "השוטרים תקפו אותו".

אמש (שלישי) ניהלו כוחות משטרה גדולים מרדף שהתחיל ברחובות אחר רכב ובו שני חשודים. המרדף הסתיים רק כאשר הרכב נעצר לפני מחסום משטרתי עם דוקרנים ולאחר מרדף רגלי קצר הצליחו השוטרים לעצור את אחד החשודים. מבירור עלה כי מדובר בתושב חברון, ראתב מצרי בן ה-25, סטודנט למשפטים שנכנס אל שטח מדינת ישראל מבלי שיהיו ברשותו אישורי כניסה. החשוד ראתב הובא לפני זמן קצר לדיון הארכת מעצרו על ידי השב"ס בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופטת זהר דיבון סגל. נציג המשטרה וסנגורו הסכימו להאריך את מעצרו עד מחר (חמישי) לצורך המשך חקירת המקרה והשופטת סגל אישרה זאת.

סנגורו עו"ד עבד אבו עאמר טען " מדובר בסטודנט שלומד משפטים באוניברסיטה והגיעה על מנת לממן את שכר הלימוד. אין לו עבר בטחוני. החשוד מכחיש שהיה ברכב וגם אם היה ברכב, ואם היה מוגש כתב אישום היה מסתיים במאסר על תנאי. החקירה למעשה הסתיימה. הוא שיתף פעולה ומאשר שאין לו היתר כניסה. השוטרים רשמו דוחות. נבקש שהיחידה החוקרת תצלם את החשוד. נטען כי השוטרים שעצרו אותו תקפו אותו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *