בפורום לקידום מעמד האישה נפרדו מחברת המועצה ד"ר מרה קנבל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
מימין: ד"ר מרה קנבל,אביבה חלבי ואוה גור

בכינוס הראשון לפורום לקידום מעמד האישה שנערך אתמול לראשונה לשנת 2019 בעיר רחובות.  נפרדו מחברת המועצה לשעבר, ד"ר מרה קנבל לאחר 20 שנות עשייה וקידמו בברכה את חברת המועצה החדשה אוה גור, יו"ר הפורום לקידום מעמד האישה

אמש(שלישי) נערך, לראשונה בשנת 2019, כינוס חגיגי של פורום מעמד האישה ברחובות.
בכינוס החגיגי השתתפו למעלה מ-40 נשים מובילות בעיר – ראשות ארגוני הנשים ברחובות, מתנדבות ובוגרות קורסי המנהיגות של הפורום.
במעמד האירוע נערכה פרידה רשמית מחברת המועצה לשעבר ד״ר מרה קנבל, שעד לבחירות האחרונות כיהנה כיו"ר הפורום לקידום מעמד האשה בעיר, וכמחזיקת תיק קידום מעמד האשה, ופרשה מהמועצה לאחר 20 שנות עשייה ציבורית בעיר רחובות.
ד״ר קנבל סיפרה שתמשיך להיות חלק פעיל בפורום: "מזה כ8 שנים עובדת בצוות עם אביבה חלבי יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה יחד בעשייה משמעותית, לנשות העיר. קיבלנו הערכה ברמה הארצית והעירונית. אני מאושרת לראות את העשייה שנעשתה וכל זה בזכותכן. מודה לחברות הפורום אמשיך לקחת חלק ולהיות פעילה בפורום" .

במעמד האירוע נכנסה לתפקידה חברת המועצה אוה גור, מחזיקת תיק קידום מעמד האשה ויו"ר הפורום הנוכחית. היא הציגה את חזונה להמשך עשייה עירונית לקידום נשות העיר רחובות , והודתה לד״ר מרה קנבל על העשייה לאורך השנים .

חברת המועצה, אוה גור: ״אני שמחה לראות קבוצה כל כך גדולה של נשים, פעילות, תורמות ועושות לטובת הקהילה. אני רואה בפורום למעמד האישה מקום בעל מגוון רחב של פעילויות שנשים יכולות לאתגר את עצמן ולקדם את עצמן באופן אישי ומקצועי.
אני מאחלת לפורום לקידום מעמד האשה ולנשות רחובות להמשיך לקדם את עצמן כל אחת בדרכה בשילוב עם עשיה ציבורית״.

אביבה חלבי, יועצת ראש העיר למעמד האישה, סקרה את הפעילות בשנת 2018 והרחיבה על התוכניות לשנת 2019 בניהן אירוע יום האישה אשר יתקיים ב-26.2.19 בבית העם היכל התרבות העירוני ועל מגוון הקורסים שיתקיימו בפורום במהלך הרבעון בקרוב : "במסגרת יום האישה הבינלאומי אנו נעניק ל70 נשים משפיעות מהעיר תעודת הוקרה על התנדבותן לטובת העיר רחובות , הפורום לקידום מעמד האישה מקדם מגוון רחב של פעילויות לנשים ולפיתוחן באופן אישי ומקצועי בשילוב עם עשיה ציבורית״.

לפרטים והרשמה ניתן לפנות לטל' , 08-9352419 08-6490847

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *