פלילי?! נעצרו אב ובנו בחשד ששדדו ופרצו לדירה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

לאן הגענו?! נעצרו אב ובנו תושבי רחובות בחשד ששדדו ופרצו לדירה בקרית עקרון ובמהלך מעצר הבן נתפס מחשב השייך לתלמידה. " לאחר כניסתם לדירה בעל הדירה התעורר".

 

אמש ( ראשון) עצרה המשטרה אב בן 45 מוכר למשטרה, ואת בנו בן ה-19 גם הוא מוכר למשטרה, שניהם תושבי שכונת קריית משה, בחשד שפרצו לדירה בקרית עקרון בחמישי שעבר וכן מיוחס להם מעשה שוד. האב והבן נחקרו אך שמרו על זכות השתיקה ולא שיתפו פעולה עם חוקרי המשטרה. השניים הובאו לדיון הארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשבעה ימים לצורך המשך החקירה.

עו"ד ירון פורר
עו"ד ירון פורר

סנגורם עו"ד ירון פורר: " זה שהם אב ובנו זה לא חתונה קתולית. זה לא מבצע. אם יש ראיות נגד אחד, אני מבקש לבדוק האם יש ראיות באותה עצמה. כל פעם הם עושים שיש בעיה עוצרים אותם כצמד. לאור השיהוי והתשתית הראייתית שהוצגה, אני מבקש לשחרר את החשודים לחלופת".

"העבירות המיוחסות לחשודים מלמדות על מסוכנות הנשקפת לכאורה ממבצעיהם והמתחזקת בהתחשב בעובדה שלשני החשודים עבר פלילי ושניהם ריצו עונשי מאסר, לרבות בגין עבירות רכוש. אמרה השופטת כרמית
בן אליעזר והוסיפה: " בנוסף, קיים חשש כי שחרורם של החשודים בעת הזו יביא לשיבוש הליכי חקירה. לנוכח פעולות החקירה הנדרשות, שוכנעתי כי יש לאפשר את המשך החקירה כשהחשודים נתונים במעצר, וכי שחרורם בשלב זה לחלופת מעצר, לא יהיה די בו כדי לאיין את מסוכנותם, להפיג את החשש לשיבוש ההליכים ולהשיג את תכלית המעצר. נוסף על כך, לא מצאתי הצדקה להבחין בין שני החשודים בשלב זה בהתחשב בעוצמת החשד הסביר ובעוצמתה של עילת המעצר ביחס לכל אחד מהם. יצוין, כי החשודים שניהם שמרו בחקירתם באופן גורף על זכות השתיקה". השופטת בן אליעזר האריכה את מעצרם עד יום חמישי.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן