פסטיבל "שרים בסוכות 2017" בחוה"מ סוכות 9-10 לאוקטובר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פסטיבל 'שרים בסוכות 2017' יתקיים ברחובות בפעם השנייה בחול המועד, ויכלול מגוון רב של מופעים בגן המייסדים בעיר. בהשתתפות האמנים: יונתן רזאל, דודו פישר, מאיה בוסקילה, דויד ברוזה ועוד

גם השנה תחגוג העיר רחובות כמיטב המסורת את חג סוכות הקרוב, במגוון מופעים שיתקיימו במשך יומיים בגן המייסדים המחודש בעיר אשר עבר לאחרונה מתיחת פנים ושדרוג פני המקום בהיקפים חסרי תקדים. פסטיבל זה התקיים לראשונה בשנה שעברה ונחל הצלחה רבה ולפיכך הוחלט להמשיכו גם השנה עם מיטב אומני ישראל יונתן רזאל, דודו פישר, מאיה בוסקילה, דויד ברוזה ועוד. ביום הראשון לפסטיבל אשר יוקדש למוסיקה יהודית וחסידית יופיעו שניים מגדולי הז'אנר, יונתן רזאל ודודו פישר כשלפניהם יעלו על הבמה למופע פותח זמרים מקומיים. ביום השני לפסטיבל יתקיים מופע ייחודי פותח, לראשונה על במה מרכזית בגן המייסדים, להקת "רוח חדשה", להקה שרובה מורכבת מנגנים בעלי צרכים מיוחדים הפועלת כבר מספר שנים בעיר והופיעה כבר על במות רבות בעיר ובארץ. להקת 'רוח חדשה' מהווה מקום מפגש משמעותי, חברתי, מעצים ומוזיקלי לאוכלוסיות המיוחדות, ובנוסף עוסקת בשינוי הצורה בה נתפסת אוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים בציבור. עצם עלייתם להופעה של חברי הלהקה על הבמה באירוע כל כך מיוחד מהווה גאווה גדולה לעיר רחובות ולמקבלי ההחלטות. הסולידאריות והערבות ההדדית מלמדות על חוסנה וחוזקה של הקהילה.

כאמור, 'שרים בסוכות 2017', הינו יוזמה של החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש ברחובות אשר נועדה להעשיר את תוכן והיצע הבילויים בקרב תושבי העיר אשר מבקשים לחגוג יחד את ימי החג. האירוע יתקיים במהלך חול המועד סוכות, בימים שני ושלישי, 9-10.10, בין השעות 23:00-19:00 בכל ערב ויכלול הופעות של מיטב אמני ישראל מהשורה הראשונה וביניהם מאיה בוסקילה במופע אנרגטי ומלהיב ודויד ברוזה הוותיק שישיר את מיטב להיטיו לאורך השנים.

ראש העיר, רחמים מלול: "גם השנה אנו מזמינים אתכם התושבים להגיע ולקחת חלק במגוון הרב של האירועים אותם תיכננו בקפידה עבורכם. חג הסוכות מסמל ערכים של "שבת אחים גם יחד" ואת המצווה ו"שמחת בחגך", בטוחני כי השילוב המיוחד הזה יוסיף ויעצים את החוויה וההנאה המשפחתית שלכם. דאגנו לכך שהמופעים יהיו מגוונים מאד ויותאמו לכל תושבי העיר שאנו מקווים שיגיעו וייקחו בהם חלק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *