אתמול (שלישי) נערכה פעילות ט״ו בשבט בחוויות שוויץ רחובות החדשה.
במסגרת הפעילות התקיימו 3 סדנאות יצירה בסבב ברוח החג. ולאחר מכן התבצעה שתילת שתילים משותפת בחצר המתנ"ס עם מנהלת מתנ"ס חוויות רחובות החדשה,מירב אהרון. והרכזות טליה אבדר,טל אבידן.
אתמול (שלישי) נערכה פעילות ט״ו בשבט בחוויות שוויץ רחובות החדשה.
במסגרת הפעילות התקיימו 3 סדנאות יצירה בסבב ברוח החג. ולאחר מכן התבצעה שתילת שתילים משותפת בחצר המתנ"ס עם מנהלת מתנ"ס חוויות רחובות החדשה,מירב אהרון. והרכזות טליה אבדר,טל אבידן.
תגובות
כל הזכויות שמורות לאתר רחובות ניוז | מבית קבוצת NEWS | ראשון ניוז – חדשות ראשון לציון | בבעלות העיתונאי ארז שרווינטר