פקחי השיטור של רחובות ושל קרית עקרון הוסמכו לרשום דוחות קורונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

לראשונה מאז הסגר פקחי השיטור של רחובות ושל קרית עקרון הוסמכו לרשום דוחות קורונה.

כעשרים פקחי השיטור העירוני של עיריית רחובות בהובלת מנהל אגף השיטור, פיקוח ושילוט ליאור שוקרי, עברו הסמכה לרישום דוחות קורונה ויסייעו לעבודת המשטרה. את ההסמכה עברו גם פקחי מועצת קרית עקרון שגם הם יסייעו ברישום דוחות הקורונה למשטרה באי עטיית מסיכות.

ליאור שוקרי מנהל אגף השיטור, תנועה, פיקוח ושילוט

לראשונה מאז הסגר, לפני שלושה שבועות וחצי, החלו בימים האחרונים עיריית רחובות ומועצת קריית עקרון , באמצעות מחלקות הפיקוח, בביצוע אכיפה אקטיבי על בסיס קנסות.
הנהלות הרשויות רחובות וקרית עקרון החליטו להחמיר את ההתייחסות למפרי ההנחיות שעד כה קיבלו רק התראות ולהטיל עליהם קנסות בגובה של 500 ש”ח. מספר בעלי עסקים אשר פתחו עסקיהם קיבלו קנסות גם הם בגובה של 5,000 ₪.

חובב צברי ראש מועצת קרית עקרון צילום אופיר חדד

חובב צברי, ראש מועצת קרית עקרון “בשבוע שעבר ביקשנו, יותר מ- 200 ראשי רשויות, מראש הממשלה להעביר את הסמכות והאחריות לראשי הרשויות. אני בטוח שתוכנית הרמזור היא תוכנית טובה ויש ליישמה מיד בסוף הסגר. כל מאווינו הם לחזור לחיים השגרתיים – לקום בבוקר לעבודה, לבקר את יקירנו, לקחת את הילדים לבית הספר. ככל שנלמד לחיות לצד הנגיף אך בו בעת לשמור על ההנחיות ולעטות מסכות, זה יבוא מוקדם יותר. הכל תלוי באחריות האישית של כל אחד ואחת מאיתנו”.

שיטור עירוני
שיטור עירוני

שרון לוי, מנהל אגף הפיקוח בקרית עקרון “הרשות רואה בחומרה כל הפרה של הנחיות משרד הבריאות. הציבור נדרש להבין שזוהי עת מורכבת לכולם ולהישמע להנחיות. עד היום היינו מעט סלחניים בשל המועדים הקדושים והסולידריות עם המצב. אך אין לטעות, הנגיף מסוכן וההנחיות מצילות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן