פרסום ראשון: איש עסקים מוכר מאוד נעצר בחשד שהכה את אישתו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אילוסטרציה עצור

פרסום ראשון: מליונר בצרות- איש עסקים מוכר מאוד נעצר בביתו בחשד שהכה את אישתו. המבוכה התרחשה בביתם המפואר של הזוג הנמצאים בהליך גירושים.

 

בסוף השבוע הוזעקו שוטרים אל ביתו של איש עסקים, בן לאחת המשפחות העשירות והמוכרות בארץ, בעקבות תלונה של אישתו לפיה הכה אותה. איש העסקים בשנות החמישים לחייו, הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. תחילה דיבר נציג המשטרה וסיפר על המקרה ” מדובר על אירוע שהתקבל במוקד 100 מהמתלוננת” אמר רס”ב שי כהן “שוטרים שהגיעו למקום פגשו בחשוד, כשנכנסו לתוך הבית שמעו ממנו דברים שמראים על המסוכנות שלו ‘היא עברה קו אדום’ וכד’. המתלוננת אמרה שנעלה את עצמה בתוך אחד החדרים, הביאו אותה לתחנה במהלך החקירה גוללה מסכת של דברים. ממסכת האירועים עולה מסוכנות. בחקירתו, סימנתי בסימן וי קטן, החשוד הודה במקצת מהדברים המיוחסים לו. לעניין שיבוש, מפנה לפעולות החקירה, חלקן טכניות ובנות שיבוש. לשאלת בית המשפט, תוך כדי שאנחנו כאן, אנחנו משתדלים לבצע את הפעולות אך אני לא בטוח שנוכל לסיים היום את הפעולות מאחר ויש דברים טכניים”.

סנגורו דיבר על כך שיש לו הרבה מה להפסיד ושהוא לא מאמין שהוא עשה את המיוחס לו “האפיזודה של סיפור משפחתי, נישואין שהחלו לקרטע, אין לי צל של ספק, אני מכיר אותו, נכון שהוא אמוציונאלי מאוד, שמעתי ממנו גם בתחנה את הסיפור ודיברתי עם מי שהיה צריך. יכול להיות שהוא אמר מילים כאלה ואחרות עובר למעצרו, אבל אני יודע דבר אחד, הוא בכה כמו תינוק והכאב שלו לראות משטרה על רקע תלונה של אשתו, הוא מכחיש מכל וכל ויותר מזה, אמר לי הבוקר, “אני יכול להרים יד עליה?”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן