מסתמן: בוגר הישיבה משך מעטפת סמים בתוכה 500 גרם אקסטזי

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בהמשך לפרסום הראשון ברחובות ניוז המשטרה מפרסמת פרטים נוספים על בוגר הישיבה שנתפס בסניף דואר הרצל.

"בתחנת רחובות התקבל דיווח על חומר החשוד כסם שהתקבל במשרדי המכס וממוען לתושב רחובות.

בלשי התחנה נערכו בסניף הדואר והמתינו לאסוף את החבילה ע"י המזמין. ביום שלישי השבוע הגיע תושב רחובות בן 22 וקיבל את החבילה לרשותו ועם יציאתו מסניף הדואר נעצר ע"י הבלשים. בבדיקת החבילה נמצא כי הכילה סם מסוג אקסטזי במשקל של כ-500 גר'. מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט בשלושה ימים.

(קרדיט תמונת המעטפה: דוברות המשטרה)

 

תזכורת: בתום פעילות סמויה שביצעו בימים האחרונים בלשי תחנת משטרת רחובות, אתמול (שלישי) הפכה החקירה לסמויה עם מעצרו של תושב רחובות בן 22, בוגר ישיבה חרדית שמשך מעטפת סמים מסניף הדואר ברחוב הרצל במרכז העיר. לאחר מעצרו נחקר החשוד וסיפר כי אדם מסויים פנה אליו באמצעות הטלגרם וביקש שימשוך מסניף הדואר מעטפה שמגיעה מחו"ל תמורת כסף. לגרסת החשוד בתחילה הוא סרב אולם לאחר מכן הוא נענה בחיוב כי חשש מאותו אדם, עוד הוא מסר כי לא היה לו מושג מה יש בחבילת הדואר. לפני זמן קצר הובא החשוד לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופט טל ענר. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בשבעה ימים, אולם השופט טל ענר חשב אחרת.

בלשי המשטרה ברגע מעצר החשוד מחוץ לדואר

סנגורו של החשוד אמר: "מדובר בחשוד שמגיע ממשפחה חרדית הוא סיים ישיבה. הוא לא מצוי בעולם הפלילי. אין לו עבר פלילי. כמובן לא מכיר את עולם הסחר. אני גם שוחחתי איתו ברמה של ההבנה בכלל מה זה העבירה עצמה שמייחסים לו. הטלפון פתוח אין לו מה להסתיר. מי שסוחר סמים לא מגיע עם טלפון פתוח. השיתוף פעולה אצלו כולל בדיוק מי פנה מה פנה, מה הכינוי בטלגרם".

השופט טל ענר צילום רחובות ניוז

השופט טל ענר האריך את מעצרו עד יום חמישי וסיכם: "מדובר בחבילה שהכילה סם מסוג MDMA ונשלחה לישראל בדואר. החשוד נתפס בסניף הדואר והחבילה הייתה ממוענת אליו. הנקודה השנויה במחלוקת היא שאלת המודעות של החשוד לתכולת החבילה. הוא מסר גרסה בענין ועל גרסה זו להבדק, בשלב זה, כשהוא נתון במעצר, זאת נוכח כמות הסם וסוגו ולמרות העדר עבר פלילי".

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: