פרסום ראשון: החשודים לצעיר שנדקר " אתה מקרית משה, מה אתה עושה פה?".

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

זירת הדקירה צילום רחובות ניוז

פרסום ראשון: כתב האישום שנחשף ברחובות ניוז לראשונה מציין כי החשודים בתקיפה וכן החשוד בדקירת הצעיר בדרך האצ"ל פנו אליו רק מפני ששהה ברחוב ברחוב ושאלו " גבר, אתה מקרית משה, מה אתה עושה פה".

פרקליטות המדינה הגישה אתמול (רביעי) אל בית משפט המחוזי בלוד כתב אישום כנגד צעיר בן 21 תושב רחובות שדקר כזכור בחודש שעבר, צעיר בן 23 בדרך האצ"ל פינת דרך יבנה. מכתב האישום עולה כי בתאריך 25.519 מסע הנאשם בדקירה יחד עם שלושה מחבריו בדרך האצ"ל ברכב מזדה 3 בצבע שחור. בשעה 23:57 נעצרו ברחוב האצ"ל ולאחר מכן פנה הרכב אל רחוב ציפורה טוב ברחובות שם נעצרה המזדה ומתוכו ירדו הנאשם בדקירה ושניים מחבריו. הם ניגשו אל הקורבן שבאותן הרגע נראה שם משוחח עם חבר ברכבם. בהמשך, בשעה 23:59 הגיע חבר נוסף של הנאשם בדקירה אל הקורבן ושאל אותו "גבר, אתה מקרית משה, מה אתה עושה פה?". הקורבן השיב כי הוא גר בסמוך. לאחר מכן הגיע הנאשם בדקירה עם חבר נוסף שהכה באמצעות אגרוף את הקורבן, כאמור צעיר בן 23 שגר בסמוך. הצעיר שנפל קורבן ניסה להמלט מהם, אחד מהתוקפים רדף אחריו, אחז בידיו מאחורי גבו והרימו באויר, תוך כדי כך נפצע הקורבן ברגלו ובכתפו. בשלב הזה הוציא הנאשם מכיסו חפץ חד שהצטייד בו מבעוד מועד, ודקר דקירה ארוכה את הצעיר בצד השמאלי של צווארו. לאחר הדקירה נמלט הנאשם הדוקר עם חבריו ברכב המזדה וגורמי רפואה פינו את הקורבן שמצבו מוגדר קשה.

זירת הדקירה צילום רחובות ניוז

התוצאות הקשות!

כתוצאה ממעשי הנאשם וחבריו מגרמו לקורבן חתך בצווארו משמאל באורך של עשרה סנטימטרים מתחת לזווית הלסת לאורכה, הקורבן הורדם בבחת החולים והחתך נתפר בניתוח. עוד נגרמו לו חתך באורך ארבעה סנטימטרים בכתפו השמאלית וחתך ברגלו.

הנאשם במעשיו פצע את הקורבן במטרה לגרום לו לחבלה חמורה כשהוא נושא נשק קר. לעת עתה הוא יתמודד מול כתב אישום ובו סעיף של חסלה בכוונה מחמירה לפי סעיף 329 לחוק העונשין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *