פרסום ראשון: צעיר בן 29 מוכר מרחובות מואשם במעשה פדופיליה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
תמונת אילוסטרציה

פרסום ראשון: צעיר בן 29 המוכר כפעיל חברתי, מואשם בשמירת חומר פדופיליה וביצירת קשר עם שוטר שהתחזה לילדה בת 13.

פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום נגד תושב רחובות, צעיר בן 29 המוכר כפעיל חברתי ופוליטי על מעשה פדופיליה ותפיסת חומר פדופיליה במחשבו האישי. מכתב האישום עולה כי במועד הרלוונטי החזיק בביתו במחשב נייח ובו תכנת שיתוף קבצי מחשב ברשת האינטרנט. התוכנה מאפשרת להתחבר, באמצעות רשת האינטרנט, לשם העברת נתונים בין שני מחשבים או יותר עליהם מותקנת התוכנה, לרבות תמונות וקבצי ווידיאו. הנאשם נהג לגלוש ברשת האינטרנט באמצעות המחשב והחזיק בתוכנב במחשב שבביתו.

מהאישום הראשון עולה כי בחודש פברואר החזיק הנאשם בסרטונים בגודל 4 ג’יגה בייט ובהם תוכן פדופילי. את הסרטונים החזיק בתיקיות שיצר, בין היתר, תיקייה ששמה “קטינות”. בסרטונים נצפים, בין היתר, קטינים וקטינות צעירים מאוד, חלקם כבני 6-8,מקיימים יחסי מין מלאים, מין אוראלי ואנאלי, וזאת עם בגירים. חלק מקבצי הסרטונים מצביע על כך שהקבצים מכילים תוכן פדופילי.
את הסרטונים הוריד הנאשם למחשבו באמצעות התוכנה במעשיו האמורים החזיק ברשותו פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, שלא באקראי ובתום לב.

האישום השני התרחש בינואר 2012. השוטר משה פרידמן גלש בצ’אט של וואלה והזדהה באמצעות שם המשתמש: “לילך13”, באותה העת, הנאשם
התחבר אף הוא לצ’אט זה תחת השם “חמוד 17 “והחל ביוזמתו להתכתב עם “לילך”, בהמשך פנה הנאשם באמצעות תוכנת הסקייפ “ללילך”, תוך שהוא מציג עצמו
בשם בדוי “שי כהן” וציין כי הוא “חמוד 17 “מהצ’אט.
עם פנייתו של הנאשם “ללילך”, כתב השוטר לנאשם בצ’אט כי גילה של “לילך’ הינו 13. חרף האמור, ניהל עם ”לילך” שיחה בעלת תכניס מיניים. בין היתר, שאל אותה
האם הייתה מסכימה להתפשט, האם היא בתולה ועוד.
במהלך חודש פברואר בשנת 2014 , פנה הנאשם “ללילך” באמצעות תוכנת הסקייפ, תוך שהוא מציג עצמו בשם בדוי “אלמוג אהרון”. עם פנייתו של הנאשם “ללילך”, כתב השוטר לנאשם בצ’אט כי גילה של “לילך” הינו 13 חרף האמור, ניהל עם “לילך” שיחה בעלת תכניס מיניים. בין היתר, שאלה האם תסכים להראות לו “ציצי ותחתונים” , “בלך לראות זיין של מישהו במצלמה”.

עתה הוא מתמודד עם סעיפים חמורים של החזקת פרסום תועבה ובו דמותו של קטין ניסיון להטרדה מינית.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן