צביקה מדהלה נבחר לתפקיד מנהל האגף המוניציפאלי בעיריית רחובות

מימין- רחמים מלול וצביקה מדהלה
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מנכ"ל חוויות הזמני צביקה מדהלה
צביקה מדהלה מנהל האגף המוניציפלי בעיריית רחובות

צביקה מדהלה, המכהן כמ”מ מנכ”ל רשת חוויות רחובות בשנתיים האחרונות, נבחר על ידי ועדת המכרזים לתפקיד מנהל אגף מוניציפאלי בעירייה.מדהלה, סגן אלוף במיל. , מכהן בתפקידים ניהוליים ברשת חוויות ברחובות בתשע השנים האחרונות.

צביקה מדהלה (56), נשוי ואב לארבעה, מונה לתפקיד מנהל אגף מוניציפאלי בעירייה, זאת לאחר שנבחר על ידי ועדת המכרזים. המינוי כפוף לאישור משרד הפנים כמקובל.
בוועדת המכרזים, בראשות מנכ”ל עיריית רחובות, דורון מילברג, חברים גם סמנכ”ל משאבי אנוש גלית אנגל, ונציגי היועמ”ש, הציבור ו- וועד העובדים.
בין תחומי האחריות שעליהם יהיה אמון: תיאום בין כלל אגפי העירייה מטעם לשכת ראש העיר, ריכוז וועדות העירייה, אחריות על פניות הציבור, מבקר העירייה ומבקר המדינה, ריכוז עבודת מועצת העיר, טיפול באירועים עירוניים וניהול מחלקות שונות ועוד.
מדהלה, בוגר תואר שני בניהול מערכות בריאות ותואר ראשון בלימודי ארץ ישראל שירת כראש מדור מבצעים, כקצין אג”מ וכראש ענף הדרכה ואימוני רפואה במרכז לאימוני צבא היבשה. במהלך 9 השנים האחרונות כיהן בתפקידים ניהוליים ברשת חוויות רחובות: מנהל מתנ”ס, סמנכ”ל וכן כמ”מ מנכ”ל, תפקיד שמילא בשנתיים האחרונות.
במהלך תקופה זו ניהל מדהלה את מערך גופי הרשת ועובדיה, הוביל שיתופי פעולה עם עשרות גופים, פיתח את קשרי העבודה עם נציגי ההורים, ניהל את תהליך פתיחת המוקד ושירות הלקוחות, פיתח את תחום הבטיחות והביטחון, היה אמון על קבלה והפעלת מבנים חדשים מעיריית רחובות ועוד. תחת ניהולו סיימה רשת חוויות את שנת 2018 באיזון תקציבי.
ראש העיר, רחמים מלול, בירך על המינוי ואמר כי “צביקה מביא אתו ניסיון ניהולי רב, הכרות מעמיקה עם העיר והצרכים ויחסי אנוש מצוינים. אין לי ספק כי הוא יבצע את תפקידו במקצועיות רבה, במסירות ובנאמנות לתושבי העיר”.
מדהלה הודה לראש העיר ומנכ”ל העיריה על האמון, וציין כי “אני נרגש לקראת האתגרים החדשים שעומדים בפני ורואה זכות גדולה בהזדמנות שניתנה לי להמשיך לשרת את הציבור. אני מודה לכל אלה שעזרו לי בתפקידי הנוכחי כמ”מ מנכ”ל רשת חוויות: לרה”ע, מר רחמים מלול, למנכ”ל העירייה, מר דורון מילברג, לסגן רה”ע ויו”ר רשת חוויות לשעבר, עו”ד יניב מרקוביץ’ וליו”ר רשת חוויות הנוכחי, חבר המועצה אמיתי כהן, על שיתוף פעולה לאורך כל הדרך”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן