צועדים מאוחדים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

צועדים מאוחדים:
צעדת האביב חוזרת לרחובות וכל המשפחה מוזמנת!
במסגרת חגיגות האביב בעיר, עיריית רחובות והחברה העירונית יערכו גם השנה את צעדת האביב ברחובות, פעילות מהנה לכל המשפחה – ללא עלות!
השנה הצעידה תתקיים בסימן "אחדות העם" והמשתתפים יצעדו במסלול מעגלי
באורך של 6 ק"מ ו- 3 ק"מ, ברמת קושי בינונית-קלה* במהלך המסלול יחכו למשפחות המשתתפות מגוון פעילויות והפתעות!
הצעדה תתקיים בחוה"מ פסח, 25.4, יום ה', ותצא לדרך מפארק ההדרים בין השעות 9:30-8:00
ההשתתפות ללא עלות, בהרשמה מראש בלבד > https://balance.org.il/rehovot/
עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו השנה את צעדת האביב המסורתית והאהובה בסימן "אחדות העם" ביום ה', 25.4, חול המועד פסח. ההזנקה לצעדה תתבצע מפארק ההדרים, בין השעות 08:00-09:30.
המשפחות שישתתפו בצעדה ייהנו מתחנות הפעלה לאורך מסלול חווייתי של 6 ק"מ ו- 3 ק"מ ברמת קושי בינונית – קלה שתאפשר לבני כל הגילים לקחת בה חלק. בסיום יגיעו הצועדים להפנינג סיום חגיגי במתחם, הכולל תחנות פעילות חווייתיות לכל המשפחה.
המסלול אינו מתאים לעגלות ילדים וכיסאות גלגלים. לא תתאפשר כניסת בעלי חיים, למעט חיות שירות לטובת המסתייעים.
מלבד הצעידה, שהינה בסימן אחדות, ייהנו המשתתפות והמשתתפים ממגוון פעילויות שילוו אותם במשך הדרך ביניהן: הדרכות, הסברים, אמנים, מופעים, מתחמי פעילות כגון: קארטינגים חשמליים לילדים, אופניים מיצרים חשמל לילדים, תחנת יצירות לחג, להטוטני קרקס, מוזיקאים, פעילות טאבון שוקולד ועוד. לנוחיות המשתתפים יוצעו תחנות צל וריענון לאורך מסלול הצעדה שתעבור באתר הפרדסנות ההיסטורי. סיום הצעדה ילווה בפעילויות ומופעים באתר הפרדסנות.
להרשמה לצעדה ללא עלות לחצו כאן > https://balance.org.il/rehovot/
ראש העיר, מתן דיל: "האביב מגיע ואיתו גם צעדת האביב שהפכה בשנים האחרונות לאחת הפעילויות המשפחתיות האהובות ביותר. אני מזמין אתכם, התושבים והתושבות, להצטרף אלינו לצעדה וליהנות מפעילות מגבשת ומאחדת עם כל המשפחה!"
מנכ"ל החברה העירונית רחובות, אייל פרנקל: "השנה נציין את צעדת האביב בסימן "אחדות העם", מלבד היותו אירוע ספורט ופנאי לכל המשפחה, מהווה חוויה של ממש המשלבת ספורט עם זמן איכות משפחתי. אני מזמין את כולם להגיע, להתאחד ולציין איתנו את בוא האביב, כוחנו באחדותנו!".
האירוע מופק באמצעות אגף הספורט בחברה העירונית. לפרטים נוספים – אגף הספורט: 08-6683884

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *