קריית משה: יריד יד 2 חוזר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

לאור ההצלחה: משפחות מקריית משה יקיימו יריד יד שנייה, יוזמת קבוצת נשים רחובותיות בשיתוף רשת חוויות, במטרה לקדם את המודעות לשימוש חסכוני במוצרי צריכה ושמירה על הסביבה.יום חמישי ה-12.3.20 החל משעה 16:30 ועד 19:30 בחוויות קריית משה, הכניסה חופשית

היריד יערך זו הפעם השלישית, לאור הצלחת הירידים הקודמים. למבקרים ביריד יוצע מגוון רחב של מוצרי יד שניה שיימכרו על ידי משפחות מהשכונה במחיר סמלי, החל משקל אחד ועד 20 שקל לפריט. בין המוצרים שיוצעו ביריד: ספרים, משחקים, תכשיטים, בגדים, חפצי נוי ועוד. לצד דוכני המכירה, יתקיים במהלך האירוע מופע של חוג הישרדות של תלמידי “דניס הישרדות” בניהולו של אריק עבדוש.

היריד יוזמת קבוצת נשים רחובותיות, בשיתוף עם רשת חוויות, במטרה לקדם את המודעות לשימוש חוזר וחסכוני במוצרי צריכה ולשמירה על הסביבה. יו”ר רשת חוויות, אמיתי כהן, בירך על היוזמה, ומסר כי: “רשת חוויות רואה חשיבות גדולה ביצירת שיתופי פעולה עם התושבים וקידום יוזמות שמגיעות מהשטח. האירוע משקף הן את המעורבות החברתית והחיבורים בין קהילות העיר והן את הרצון המשותף לעלות לסדר היום נושאים חברתיים סביבתיים. אנו מודים לקבוצת הנשים שיזמה את האירוע ולצוות חוויות שמסייע בהוצאתו לפועל, גולן ביטון, אורנית כוכבי וחנה פרץ”.

“נוסף למטרתו של היריד להגביר את המודעות לשימוש חוזר, הוא מהווה גם אירוע חוויתי לכל המשפחה ומאפשר מקום מפגש ערכי לתושבי השכונה”, אומרת הדסה אשד מיוזמות היריד, ומוסיפה: “מחמם את הלב לראות את המשפחות הנרתמות מידי יריד להקים דוכן ולקחת חלק במיזם, ואת המבקרים הרבים ביריד שבאים לתמוך ביוזמה וכמובן גם לרכוש לעצמם כמה מוצרים חדשים ישנים”.

יום חמישי, 12.3.20 , בין השעות 16:30-19:30, חוויות קריית משה, רחוב קלמן גבריאלוב 20, לפרטים: עדי 050-8578598, חוה 054-4592151

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן