ראש העיר רחמים מלול יחד עם חברי המועצה הגיעו לניחום אבלים אצל משפחת בן גל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
הנשיא רובי ריבלין היום בבית משפחת בן גל בהר ברכה. (צילום: תומר רייכמן ומארק ניימן/לע"מ)

ראש עיריית רחובות רחמים מלול יחד עם חברי מועצת העיר מטעם הבית היהודי הגיעו לניחום אבלים אצל משפחתו  של הרב איתמר יוסף בן-גל הי"ד בהר ברכה, שנרצח בפיגוע דקירה בצומת אריאל ביום שני. בצהריים הגיע נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין לבית המשפחה בהר ברכה "באתי להיות אתכם לא רק בבחינת מצוות ניחום אבלים אלא גם ברמה האישית של רעות", אמר הנשיא ריבלין למשפחת בן גל

לפני שעה קלה(חמישי ) הגיעו לניחום אצל משפחת בן גל היושבת שבעה ברחוב ההגנה 146 ראש עיריית רחובות רחמים מלול,מנכ"ל העיריה דורון מילברג וחברי מועצת העיר מטעם הבית היהודי אמיתי כהן ואבי מוזס. בשבעה יושבים הוריו של איתמר בן גל ז"ל שנרצח בתחילת השבוע ע"י מחבל בטרמפיאדה בסמוך לאריאל. איתמר שגדל והתחנך ברחובות העתיק את מקום מגוריו להר ברכה בשומרון עת נישא לרעייתו, מרים. עוד לפני הביקור מטעם עיריית רחובות  זכו הוריו ומשפחתו תושבי העיר רחובות והן רעייתו וילדיו לביקור תנחומים בבית משפחתו בהר ברכה מטעם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, אשר שמע מהם על הכאב והאבל עימו הם מתמודדים ,ואהבתו הרבה למשפחתו לערכי התורה והמסירות לתלמידו בישיבת עקיבא בגבעת שמואל.

הנשיא אמר לבני המשפחה: "במצוות ניחום אבלים אנחנו מנסים לקחת מעט מהכאב שתקף אותך ואת משפחתך. באתי להיות אתכם לא רק בבחינת מצוות ניחום אבלים אלא גם ברמה האישית של רעות. קראתי ולמדתי רבות על מעשיו ופועלו ואני גם אקבל את התלמידים של המורה הנפלא הזה על מנת לשבת ולשוחח איתם בבית הנשיא על המאורעות הנוראיים. הסגולה האמיתית של מורה היא בהיותו מנהיג שמעביר מיכולותיו אל תלמידיו ואני יודע שאפגוש ממנו בהם".

מרים, האלמנה, סיפרה לריבלין: "הוא היה בעל אוהב, אבא שמח, מצחיק, משתולל, יצא השכם בבוקר לגבעת שמואל וחזר מעמל יומו מיד אל הילדים ולא היה מוריד את התיק מגבו לפני שהיה מחבק ומנשק אותנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *