רבותי: קבלו את המאסטר שף לנוער ברחובות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הצלחה לסדנאות מאסטר שף לנוער רחובות במרכזי רשת חוויות בשיתוף העירונוער.גולן ביטון מנהל תחום הנוער בחוויות ״שיתוף הפעולה בין רשת חוויות לחברה העירונית ומחלקת הנוער יוצר ממשקי עבודה מקצועיים לצד סיעור מוחות ואיגום משאבים לרצף חינוכי ייחודי ומותאם לכלל בני הנוער ברחובות״.

 

מי אמר שתוכנית מאסטר שף רק למבוגרים ?
קבלו את המאסטר שף של נוער רחובות.
בפרוייקט ייחודי ברמה הארצית רשת חוויות רחובות בשיתוף החברה העירונית ומחלקת הנוער בניהולו של אבי יוספי וגולן ביטון מנהל תחום הנוער בחוויות הפעילו פרוייקט ״מאסטר שף״ לבני נוער במרכזי רשת חוויות .
הפרוייקט הייחודי פעל במסגרת פעילות קיץ בטוח לנוער שפעל במהלך הקיץ לבני הנוער ברחובות , לאור ההצלחה הגדולה הפעילות התקיימה בשבוע שעבר במרכז הנוער החדש בחוויות אושיות בהובלת רכז הנוער קברט מהרט ובניהולה של אתי מקדסי מנהלת חוויות אושיות .
את הפעילות בחוויות אושיות הפעילה חברה כינוש הפקות לילדים ונוער בהנהלת כנרת יעקוב וחברת מעטפת אירועים בניהולו של עמוס בריל במרכזי חוויות הנוספים .


יש לציין כי הפרוייקט פעל במגוון שכונות שבהם קיימים מרכזי נוער, עובדה שהגדילה את כמות המשתתפים בפעילויות כאשר בכל מרכז נוער צוותי הנוער והחניכים בחרו את אופי הסדנאות שכללו סדנאות שוקולד ,קינוחים,שקשוקות,פיצות ועוד .

אמיתי כהן יור חוויות ״אני מברך על שיתופי הפעולה בין הגורמים המקצועיים בחוויות ומחלקת הנוער ,נמשיך להעצים את שיתופי הפעולה לרווחת נוער רחובות״
אבי יוספי מנהל מחלקת הנוער של החברה העירונית ״בהחלט מדובר בפעילות ייחודית שבא שותפים לתכנון בני הנוער ביחד עם צוותי הנוער של חוויות והעירונוער ואת התוצאות לשיתופי הפעולה אנו רואים בשטח נמשיך להעצים את שיתופי הפעולה.״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן