רחובות: מי הבניינים החגיגיים ביותר בעיר?

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

היכנסו ותגלו מי איך נראים הבניינים שזכו.בשל ההיענות הגבוהה, הוסיפה העירייה פרס רביעי ראש העיר רחמים מלול וסגנו יניב מרקוביץ׳ החליטו: הפרויקט יהפוך למסורת שנתית!

לכבוד יום העצמאות ה- 72 למדינת ישראל, עיריית רחובות הכריזה על תחרות הבניין החגיגי ביותר בעיר, ביוזמת סגן ראש העיר מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ'.
תושבי העיר הוזמנו לצלם את הבניין שלהם מקושט בדגלים וסמלי המדינה וכל אלמנט נוסף כגון שלטים, עציצים, פרחים ומוצרי נוי מגוונים לרגל יום העצמאות. את התמונה העלו בפוסט הרלוונטי בנושא בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות, עד ליום העצמאות, 29.4 בחצות.
לאחר בחינת עשרות התמונות שהוגשו, וועדה מטעם העירייה בראשות ראש העיר רחמים מלול וסגנו עו״ד יניב מרקוביץ׳ בחרה את ארבעת הבניינים ( פרס נוסף התווסף לשלושה שעליהם הוכרז מלכתחילה ) החגיגיים ביותר, שקושטו באופן היפה והמתאים ביותר לרגל יום העצמאות למדינה.
הפרס שיוענק לבניינים הזוכים הוא ערכה לחידוש הגינה הכוללת שתילי עצים וצמחים, פרחים ועציצים.
רחמים מלול, ראש העיר: "כולנו זכינו כשהתושבים קישטו את הבניינים, והבליטו את האחדות ואת דגל ישראל בחזית. אני מודה לכל מי שלקח חלק בפרויקט. לאור ההצלחה החלטנו לפתוח במסורת חדשה שתוסיף עוד יופי וצבע בתקופה זו של השנה״
סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר , עו"ד יניב מרקוביץ': "חזות העיר עבורנו היא לא רק המרחב הציבורי אלא גם הבניינים המשותפים שלכם, שהם חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני. בשל ההיענות הגבוהה והמטרה הראויה, החלטנו כי הפרוייקט יהפוך למסורת שנתית. שמחנו לראות שכל כך הרבה תושבים לקחו חלק בתחרות. היות והיה קשה לבחור מבין כל התמונות, הוספנו פרס לבניין נוסף״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *