רחובות של תקווה: עירוני רחובות תפגוש הערב בחצי גמר הגביע את אשדוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שחר הבר מאמן רחובות ואולג בוטנקו מאמן אשדוד היום צילום הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

הערב באולם המיתולוגי גן נחום בראשון לציון חצי גמר גביע המדינה בין הפועל למכבי ראשל”צ (18:00 – אזלו כל הכרטיסים), כשאחריו האלופה הפועל אשדוד תפגוש את עירוני רחובות (20:30 – נותרו מאות בודדות למכירה בקופות ההיכל).

רחובות  שבה למעמד אחרי 19 שנים, בגרסתה המאוחדת. לרחובות עבר מפואר בגביע בימי טרום האיחוד (הפועל זכתה בו 7 פעמים, ומכבי פעם אחת), אבל בשבת היא מגיעה כאנדרדוג. “עבורי זה גדול ומרגש לשחק מול רחובות, אחרי שהייתי איתם כשחקן וכמאמן בכמה חצאי גמרים וגמרים”, מדגיש אולג בוטנקו מאמן אשדוד. “בהיסטוריה שלי הייתי גם פייבוריט והפסדתי, וגם אנדרדוג וניצחתי, כך שהכל מתנקז ותלוי בערב אחד. בעונה שעברה לא הצלחנו להשיג את היעד להעפיל לגמר, והתאכזבנו מול חולון. עלייה לגמר זה יעד חשוב מאוד עבורנו”.

מאמן עירוני רחובות, שחר הבר: “כבוד גדול להיות חלק מהאירוע המכובד. הרבה שנים רחובות לא הגיעה למעמד, ולשמחתי הצלחנו להעפיל. יש התרגשות ונכונות רבה בעיר ובקבוצה לקראת המשחק. אשדוד קבוצה מצוינת וההתמודדות מולה תהיה מאתגרת. אנחנו מתחילים להתגבש ולהציג רמת כדוריד טובה יותר לאחרונה, ונעשה את המיטב להתמודד כפי שמצופה מאיתנו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן