רשת חוויות ממשיכה בדרך החדשה: מובילה שיפור והרחבת התוכן והשירות לתושבים

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שאפו לצוות חוויות! אושר תקציב רשת חוויות בהיקף של מאה מיליון שקלים לצד שיא נרשמים לקייטנות- 7,000 ילדים!

דירקטוריון רשת חוויות אישר את התקציב לשנת 2021, בהיקף של כ-100 מיליון שקל, זאת לאחר שהרשת רשמה הישג משמעותי וסיימה את שנת הקורונה בתקציב מאוזן. אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר הרשת: "התנהלות אחראית אפשרה לנו לחזור לשגרה מהר ועם מענה משופר לתושבים"

שנת קורונה 2020 הסתיימה בתקציב מאוזן, כך עולה מישיבת דירקטוריון רשת חוויות, אשר במהלכה אושר גם תקציב 2021 בהיקף של כ-100 מיליון שקל. "המדיניות הכלכלית שהובלנו בשנת החירום של מגפה אפשרה לנו לחזור לשגרה במהירות, ולפתוח את כל מסגרות הפנאי והחינוך הבלתי פורמאלי הדרושות לציבור ובמקביל לסיים את השנה באיזון תקציבי", ציין אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר הרשת עם סיום הישיבה.

אמיתי כהן

עוד אמר כהן כי: "בתוך כך, היה לנו ברור שהתושבים רוצים לראות שיפור בשירות בכלל ובמענה שניתן להם בפרט ושעלינו להתאים את עצמנו לצרכים השונים שעולים מהשטח ולכן, כצעד ראשון עם החזרה לשגרה השקענו בשני תחומים אלו, כאשר תוכנית העבודה השנתית כוללת השקעות נוספות משמעותיות לקהילות העיר, ביניהן הרחבת הפעילות לאוכלוסיות המיוחדות". כהן הודה לחברי וחברות הדירקטוריון, מ"מ מנכ"ל הרשת, הנהלת הרשת והעובדים והעובדות. "ההתגייסות של כולם במהלך שנת הקורונה ועם החזרה לשגרה, למרות היציאה לחל"ת והאתגרים הרבים שעמדו בפני העובדים והעובדות, הדגישה את חשיבותה של האחדות הארגונית", כהן, סיכם בתודה אישית לראש העיר, רחמים מלול, "שהתגייס לאורך כל הדרך למתן תמיכה ויוזמות – שענו על האתגרים שעמם התמודדנו בשנה החולפת, כשהוא קשוב לתושבים ופועל למתן פתרונות".

כאמור, תקציב הרשת לשנת 2021 יעמוד על היקף של כ-100 מיליון שקל, אשר מיועדים להשקעות בפעילויות למגוון הרחב של הקהילות בעיר, בכל טווח הגילאים. בין היתר מדובר בתוכניות נרחבות שמתקיימות במערך המרכזים הקהילתיים, אולם התרבות חוויות מופת, מעונות צעדים, צהרונים, הגיל הרך, רשת הספריות, ועוד. מעבר לכך, משקיעה הרשת השנה תקציבים רחבים בתחומי ילדים ונוער, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ועוד, לצד פעילות בהיקף ענק בתחום החינוך הבלתי פורמאלי.

מ"מ מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון

"שיא של כ-7,000 ילדים נרשמו לקייטנות הקיץ של יולי-אוגוסט וקורסי תוכן איכותי במרכזים הקהילתיים, שזכו לביקוש גדול" אומר מ"מ מנכ"ל הרשת, גולן ביטון, שעם כניסתו לתפקידו החל בהחזרת המערכת לשגרה, בבד בבד עם נקיטת צעדי שיפור השירותים לתושבים*, "החלטנו להעניק חוויות חדשות לתושבים, למפות את הצרכים ולתת פתרונות, בראש ובראשונה לתחום החינוך הבלתי פורמלי. בנוסף, חשוב לנו לתת ערך מוסף להורים ולילדים, כגון הכנה לכיתה א' ללא עלות שתתקיים במסגרת קייטנות יולי, במקביל למבול של אירועי תרבות, העשרה ופנאי, ביניהם אירועי קיץ בשכונות ולנוער, חגיגות חודש הספר, ועוד ועוד. בשנה הקרובה נעמיק את השיח ותהליכי שיתוף הציבור עם התושבים, במהלך בניית תוכניות הפעילות".

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: