רשת חוויות משפרת את השירות להורים וקובעת “נוהל 10” להודעות קורונה לפתיחת צהרונים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רשת חוויות משפרת את השירות להורים וקובעת “נוהל 10” להודעות קורונה לפתיחת צהרונים

בעקבות מחסור בכוח אדם, בידודים והעדר אפשרות לנייד צוותים בשל הנחיות מתווה הקורונה, קובעת היום רשת חוויות נוהל חדש שנועד לייצר ודאות להורים. מנכ”ל הרשת, אלרואי אסרף: “נהפוך עולמות למצוא צוותים עד הדקה האחרונה ויחד עם זאת, במידה ולא יתאפשר לפתוח צהרון, הודעה על כך תימסר עד השעה 10:00 בבוקר, על מנת לאפשר להורים להתארגן בהתאם”.

לאור מקרי הבידוד בקרב הצוותים והמתווה שאיננו מאפשר ניוד צוות וכן, לאור מחסור בכוח אדם, קובעת היום רשת חוויות את “נוהל 10”, שמטרתו להקל על ההורים ולייצר עבורם ודאות יום יומית באשר לפתיחת מסגרת הצהרון של ילדיהם.

על פי הנוהל, במידה ובבוקר אותו יום מודיע הצוות כי הוא לא יתייצב לעבודה, הרשת תהיה מחויבת להודיע על כך להורים עד השעה 10:00, על מנת לאפשר להם להיערך בהתאם.
במידה ולא נמסרה הודעה עד השעה 10:00 וגם במקרים שבהם נודע על כך לרשת באיחור, היא מתחייבת לתת פתרון להורים באותו היום. ברשת חוויות מדגישים כי “נוהל 10” נועד לעשות את כל המאמצים למצוא כוח אדם מתאים וזאת ‘עד הרגע האחרון’, ויחד עם זאת, לתת להורים להתארגן במידה ולא נפתח הצהרון באותו היום.

“הרשת לא תמהר לסגור צהרונים, נפעל כל יום מחדש לאתר צוותים מתאימים ונהפוך עולמות למצוא צוות חלופי במידת הצורך. רק אם עד השעה 10 באותו יום לא ימצא צוות אז נעדכן את ההורים, כך כל יום מחדש”, אומר מנכ”ל הרשת, אלרואי אסרף, שציין כי: “השגרה בכל תקופת הקורונה כרוכה במחסור חמור בכוח אדם בצוותי הצהרונים, שרובם נמצאים בקבוצות סיכון וחוששים לבריאותם. בנוסף, מידי יום מדווחים עובדים על כניסה לבידוד או שאינם חשים בטוב ונוצר מצב של אי ודאות תמידי. מעבר לכך, המתווה לא מאפשר לנייד צוותים בין הצהרונים, כך שצוות אגף הצהרונים נאלץ לתת פתרונות סביב השעון לאיוש הצוותים, תהליך שנמשך לעיתים עד לרגע האחרון.
“על מנת לתת מענה ולייצר ודאות להורים, קבענו נוהל יחד עם מנהלת האגף, שרית ורון ענבי, לפיו במידה ולא יתאפשר לפתוח צהרון, הודעה על כך תימסר עד השעה 10:00 בבוקר באותו היום להורים. במקביל, הוקדמה שעת ההודעה שאליה מחויבים העובדים כלפי הרשת בבוקר אותו יום”.

עוד אמר אסרף: “צוות האגף עובד לילות כימים על מנת לתת פתרונות ולפתוח מסגרות, בכדי שההורים יוכלו לצאת לעבודה ואנחנו מודים להם על כך. תודתי ליו”ר רשת חוויות, אמיתי כהן, שמלווה ותומך ולאחרונה הגיע להביע את הערכתו למאמצים שעושה צוות האגף”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן