שאפו ענק! עמי פינשטיין שובר כלים ומכריז ” החניה לסטודנטים חינם!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פינשטיין ופראג’

שאפו ענק! עמי פינשטיין נפגש עם נוי פראג’ ובהצהרה יוצאת דופן הבטיח ” מהיום חניה חינם ללא תמורה לכל הסטודנטים”.

עמי פינשטיין טרף את הקלפים יומיים לאחר הצהרת ראש העיר רחמים מלול ואמש (שלישי),נערכה פגישה בין עמי פינשטיין ונוי פראג’ בתיווכו של חבר המועצה אביב איטח. פינשטיין הפתיע את הפראג’ שהצהיר בפניה כי הוא יקצה את החניה שלו חינם לטובת הסטודנטים לפחות עד סוף שנת הלימודים.

 

פינשטיין ” אני מכריז בזאת על חניה חופשית לסטודנטים בפארק פינשטיין לפחות עד סוף שנת הלימודים.
בחודשים האחרונים בגלל אוזניים ערלות של נבחרי ציבור ובראשם ראש העיר ,שלא רוצה להיפגש איתי כבר ארבע חודשים הביאו את המצב לרתיחה, בסופה קיבלתי התקפת לב .מאבקי כוח מנעו ממני להתפרנס מאדמתי, אשר יקרה לי יותר מחיי. מאבקים אלו שלובו ע״י כל מיני גורמים המונעים מאינטרס כלכלי ,פגעו קשות בקהל הסטודנטים היקר שראה בי לפתע את אויב הציבור מספר אחד. לא יכול להיות שזה שמציע זול יותר יהיה אויב הציבור. יפסק שוד האזרח באמצעות הכחול לבן. אני מעמיד בזאת מיידית ממחר בבוקר את מגרשי החניה בפארק פינשטיין לרשות הסטודנטים שיעשו תעודת סטודנט אצל נוי פארג יור האגודה של הסטודנטים מרכז אקדמי פרס. נוי בחורה צעירה ותמימה שעושה הכל למען הסטודנטים נפלה למאבקי כוח שגדולים עליה ובעידודו של היו”ר הקודם אביב איטח שמשמש גם כאופוזיציה לוחמת מול ראש העיר. הוא פנה אלי ומיד הסכמתי לבקשתו לפתור את הבעיה להעמיד את המגרשים לרשות הסטודנטים ממחר ללא כל תמורה. תאמינו לי אני יכול עוד לתרום רבות לעיר למרות שתי התקפות לב אבל מלא כוח ורעיונות למרות שחלק ממכם חושבים שהשתגעתי חחחחחחח ברצוני לציין גם את האיש בו אני רואה מנכל העיריה הבא. שעובד במסירות למען ראש העיר והציבור הרחובותי מר ליאור שוקרי שעשה ימים כלילות מאחורי הקלעים להורדת הלהבות ואף ביקש ממני למצוא פתרון יצירתי.גם הוא שותף בכיר למאמץ למציאת פיתרון. אני מכריז בזאת על חניה חופשית, תחי מהפכת האדום לבן”.

עופרה אלול ורחמים מלול

תזכורת מהפגישה שנערכה ביום שני, הודעת העירייה סזו הלשון ” לא יירשמו דו”חות בכחול לבן בימים א’ – ה’, החל מהשעה 16:00 ועד השעה 8:00 למחרת בבוקר ובימי שישי, החניה בפארק הורוביץ תתאפשר כחניה חופשית בכחול לבן.  הפגישה נערכה בנוכחות ראש העיר, רחמים מלול, מנהל אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני, ליאור שוקרי, מנכ”לית המרכז האקדמי פרס, עופרה אלול.
כמו כן, הנחה ראש העיר את מנהל אגף התנועה, ליאור שוקרי, לפתור את נושא החניה במגרשים הפרטיים, ככל שיוכל להכשיר את השצ”פ (שטח ציבורי פתוח) העירוני במקום לטובת חניה זמנית לכלל באי פארק הורוביץ בסכום של 5 ₪ למשך כל היום. עוד ביקש ראש העיר שבשצ”פ הנ”ל, לאחר שיוכשר, החנייה בימי שישי תהיה ללא עלות כספית”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן