שוב עונש קל: שב"ח שנעצר במסעדה ברחובות יירצה חודשיים מאסר בלבד. הנאשם: " אישתי אושפזה בבית חולים ומאחר ואין לה ביטוח יצאתי לחפש עבודה ולממן את ימי האשפוז".
צוות השיטור העירוני רחובות, הלל משאשה וחיים יעקובוב, ערכו סיור במסעדה מוכרת בעיר רחובות ביום רביעי שעבר, במהלכו פגשו את סעיד שאמי בן 35 תושב השטחים הפסטינאים, לאחר שהוא נבדק הם גילו שאין בידו אישורי שהייה והוא נעצר. השבוע נערך דיונו ושופט בית משפט השלום ברחובות אבי וסטרמן גזר את עונשו.
"מדובר במי שנכנס לישראל ללא אישורים בזמן המלחמה ושהה במשך כארבעה ימים, דבר המחמיר את המסוכנות" אמר התובע עומרי אופיר והוסיף: " בעל המסעדה שעבד במקום נחקר וטען שאין לו את פרטים על חברת כוח האדם ששלחה את הנאשם. יש עצימת עיניים גם שלו וגם של המעסיק מחברת כוח אדם".
בסיום הדיון גזר השופט חודשיים מאסר בפועל וקנס כספי בסך אלף שקלים.
הצטרפו לעדכונים👇👇👇
https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i