שוטר ואיש שב"ס עצרו נוסע שתקף נהג אוטובוס

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שוטר ואיש שב"ס עצרו נוסע שתקף נהג אוטובוס בכניסה לרחובות. 

המשטרה עצרה לפני זמן קצר תושב רחובות בחשד לתקיפת נהג אוטובוס עירוני. שוטרי תחנת רחובות פתחו בחקירה לפני זמן קצר, עם קבלת דיווח על נהג אוטובוס קו 16 של אגד, שהותקף ע"י נוסע שעלה לאוטובוס והחל להתווכח עמו ולתקוף תוך שהוא חונק את הנהג.

שוטרים ברחוב הרצל צילום רחובות ניוז

מפרטי המקרה עולה כי איש שירות בתי הסוהר ושוטר שהיו באוטובוס והבחינו באלימות, עצרו את התוקף ומנעו ממנו להמשיך לתקוף את הנהג. שוטרי תחנת רחובות שהוזעקו עצרו כאמור את החשוד לחקירה בתחנת המשטרה ובסיומה יוחלט, בהתאם לצורכי החקירה, בדבר המשך מעצרו.

מזכיר אזור דרום בועד עובדי אגד לירן מזרחי

מזכיר אזור דרום בועד עובדי אגד לירן מזרחי: " מדובר באירוע חמור בו נהג שלנו שהגיע מירושלים לתגבר אצלנו ברחובות, חווה אירוע של תקיפה אישי, מעבר לכאב הפיסי זו השפלה מביכה וזו תעודת עניות למדינה שדבר כזה מתרחש בשנת 2022. לצערנו נהגי האוטובוסים חווים מדי יום אלימות מילולית ופיסית שלא תמיד זוכה לטיפול. בתקופת הקורונה הותקנו מיגונים בחלק מהאוטובוסים  שהיוו חציצה בין הנהגים לנוסעים, לצערנו גם זה לא סייע למניעת התקיפה. הגיע הזמן לכנות את נהגי אגד כעובדי ציבור ולהגדירם בחוק ולהתיחס לכך בחומרת העונשים בתקווה שזה ירתיע את מקרה האלימות הבא".

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: