שוער עם פוטנציאל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

איתי דואני שוער מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד ונבחרת ישראל מסיים את תקופתו בקבוצת הנוער של המועדון וכבר חושב קדימה "השאיפות לטווח הקרוב הן למצוא קבוצה שתאמין בי ותקדם אותי מקצועית במידה וזו לא תהיה אשדוד.אני אצטרך לבנות את עצמי בליגות נמוכות יותר כדי להשתפשף על מנת שאוכל בעתיד להוביל קבוצת בוגרים בליגה גבוהה".הוא לא פוסל גם לשחק בקבוצתו האהודה מכבי שעריים בליגה א'

איתי דואני (20) תושב קרית עקרון בעל רזומה עשיר בכדורגל הישראלי וכבר בגיל צעיר נחשב לאחד השוערים
המבטיחים בארץ .דואני שהתחיל את דרכו במכבי ת"א עשה את המעבר לקבוצה מהדרום על מנת לקבל את האפודה הראשונה ובעיקר לזכות בדקות משחק יקרות .כבר בגיל 17 החל להתאמן עם הקבוצה הבוגרת של המועדון, שהוסיף לביטחון העצמי שלו שהגן על שער קבוצת הנוער.

דואני : לא פוסל לשחק בשעריים
דואני היה בורג מרכזי בקבוצת הנוער, שנשארה ליגה בדקה ה-90 בשנתיים האחרונות. העונה שיחק 17 משחקים ושמר 7 פעמים על השער נקי. כעת, לפני עונתו הראשון בקבוצה הבוגרת הוא עדיין לא שלם עם עצמו ,האם הוא ימשיך כשוער משנה או ינסה לקבל דקות משחק בליגות נמוכות יותר. : " אני רוצה להגיע לקבוצת בוגרים עם מאמן שוערים שיאמין בי, יקדם אותי וישפר אותי בדברים בהם אני צריך להשתפר. אם זה להשתפר מבחינה פיזית וגופנית ואם אצליח לקבל גם דקות משחק בשנה הראשונה שלי זה בונוס. אני מכוון לליגת הלאומית ואם תגיע הצעה מקבוצה שתתן לי להוביל בליגה א' אני אשמח”.מבהיר דואני את מחשבותיו לגבי העתיד.
כשוער צעיר באשדוד יצא לו להתאמן עם שוער נבחרת ישראל אופיר מרציאנו במשך שנה שלמה לפני שעזב להיברניאן הסקוטית וגם עם השוערים הצעירים יואב ג'רפי ורועי משפתי . אך מי שרשום על השינוי שחל בדואני הוא איתי זילפה, מאמן השוערים של אשדוד. שהאמין בו לאורך כל הדרך ותחת הידיים שלו רשם התקדמות ענקית עד שהגיע לסגל המורחב של נבחרת ישראל אותה אימן אלי אוחנה . בעזרת עבודה קשה הוא הצליח לפלס את דרכו לסגל הנבחרת ,דבר שהביא הרבה כבוד למועדון וגאווה עבור משפחתו שמלווה אותו מגיל קטן מאוד.

דואני במדי נבחרת ישראל עם איברהים ספורי
בעוד דואני מעוניין להמשיך באופן טבעי בקבוצה הבוגרת עם מאמן שוערים שמאמין בו וכמובן שידע לזהות את הפוטנציאל הטמון בו,הוא מבין שכדי להתקדם הלאה ולהשתפר הוא חייב לקבל דקות משחק בשנה הראשונה שלו בבוגרים ועל אף שהוא מכוון לליגה הלאומית ,אין לו שם בעיה לרדת לליגה א' אם תגיע הצעה מעניינת.גם שמה של מכבי שעריים יכול לבוא בחשבון וזו תהיה עבורו סגירת מעגל. מאחר וכל משפחתו הרחבה נמנת על אוהדי שעריים וגם הוא מזוהה כאחד האוהדים המסורים שבילדותו נהג לתופף על התוף.
"עברתי תקופה יפה בסך הכל באשדוד למרות המורדות שהיו בדרך .אני מודה לאנשים והמאמנים שליוו אותי ועכשיו אני יוצא לאתגר האמיתי בקרירה המקצועית שלי .אצטרך לעבור לא מעט מכשולים על מנת שאוכל לחזור בעתיד לאשדוד עוד כמה שנים כשוער מוביל בקבוצה הבוגרת של המועדון."

דואני: "מחפש מאמן שוערים שמאמין בי"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *