שלמה טולדו כמעט נעצר על ידי שוטר ומה עשה איל גולן בחתונה של בת העבריין ניבי זגורי

שלמה טולדו כמעט נעצר על ידי שוטר ומה עשה איל גולן בחתונה של בת העבריין ניבי זגורי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

איך קרה ששלמה טולדו כמעט נעצר על ידי שוטר, מי הפתיע את אילנית לוי, חבר מועצה נוסף מרחובות מתכונן להתמודד בבחירות לכנסת, מה אמר חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' לרחמים מלול ומה עשה איל גולן בחתונה של בת העבריין ניבי זגורי

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

שלישי: אולם סופיה באר שבע, קרוב לאלפיים אורחים הגיעו לכבד את הדר זגורי ובעלה הטרי טל ביטון, בתו של העבריין ניבי זגורי שיושב בכלא. בין האורחים עורכי הדין משה יוחאי, שני מורן וכולם נהנים מהופעתו של הזמר הרחובותי הכי מצליח בארץ אייל גולן. בשישי נסעו גולן, דדי חנדלה, עדן בן זקן ובעלה שוקי ביטון וחברים נוספים, לסופ"ש במיקונוס שביוון.

איל גולן בחתונה של זגורי ובחופשה ביוון

 

שלישי: חבר המועצה מתן דיל עורך בביתו אזכרה לאביו יהורם דיל ומציין עשור לפטירתו. דיל עורך תפילת ערבית וטרם סעודת המצווה מגיע לדרוש לזכר האב המקובל רבי פנחס אבוחצירא ועשרות חברים ובני משפחה.

מתן דיל ורבי פנחס אבוחצירא

 

רביעי: מנכ"ל עיריית ראשון לציון דורון מילברג (רחובות לשעבר) מגיע להינות מפסטיבל הפסלים שהוא בין יוזמיו. מילברג פוגש את הבוס לשעבר רחמים מלול בבית הקפה של חבר המועצה אבי קינד, וכשזה מגיע שואל אותו מלול בבדיחות: " קיבלת אישור להגיע?". מילברג משיב: " אי אפשר לעזוב את רחובות".

 

רביעי: מ"מ ראש העיר זהר בלום ורעייתו חני מגיעים עם זוג נוסף אל פסטיבל הפסלים החיים. הזוג מכפר הורדים – אחותו הגדולה של בלום, אירית רגב ובעלה אלי שהתרשמו מאוד מהפסטיבל. טרם הסיור פגשו את הראיס רחמים מלול ורעייתו זהבה שסיימו לערוך סיור בפסטיבל, מקום המפגש בנוהל – בית הקפה דה לה פה של חבר המועצה אבי קינד שפתח שולחן וכיבד כיד המלך.

 

רביעי: הכנסת ספר תורה בבית משפחת דניאל בר לעילוי נשמת אביו שנרצח דוד בר קפרא. הגיעו חברי כנסת ומכובדים רבים. הראיס מלול פרגן לכולם והזכיר בנאומו את סגנו אמיתי כהן תוך שח"כ בצלאל סמוטריץ' עומד לידו וכהן מאחור. לאחר מכן יצא מלול, עדי ראיה סיפרו כי סמוטריץ' ממש רץ אחריו אל רכבו, איחל למלול הצלחה ואף הביע נכונות לתמוך בו במידה ויחליט להתמודד לראשות העיר רחובות.

רחמים מלול, בצלאלא סמוטריץ, אמיתי כהן, דניאל בר וחיים פוגל

רביעי: מלכת היופי ותושבת העיר רחובות אילנית לוי שדה, מוזמנת לחברם אמנון זנדני בגדרה ומופתעת ממסיבת יום הולדת שהוכנה מראש לרגל חגיגות 40. השתתפו קומץ חברים בהם גילי וליאת קריטי, את ההצגה "גנב" בנה ליאם שהקדיש לאימו את השיר של אביו "אמא".

אילנית לוי שדה ובנה ליאם גולן

 

חמישי: בשעה 19:30 יוצא מנהל האירועים והבמות שלמה טולדו ממתחם פסטיבל הפסלים לאכול משהו. כחצי שעה לאחר מכן הוא שב לעבודתו בפסטיבל אולם נתקל במחסום משטרתי שחסם את הכניסה להולכי הרגל.  הסיבה – המתחם מלא מדי בקהל. טולדו שהיה עם כלתו אור ונכדתו רגז מאוד. בין טולדו לשוטר שסרב להכניסו טל פרץ, היו חילופי דברים, במהלכם זיהו אזרחים את טולדו והסבירו לשוטר שהוא מנהל האירוע. השוטר הסכים להכניסו אך טולדו לא ויתר, הוא לקח על ידיו את נכדתו ונכנס תוך שהשוטר דורש ממנו להורידה מידיו. טולדו בתגובה לשוטר: "מה תעשה עכשיו תעצור אותי?". זה הסתיים בשלום.

מנהל מחלקת תרבות ואירועים שלמה טולדו

 

עוד באותו ערב בפסטיבל הפסלים, סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' נתקל באותה בעיה וגם לא הורשה להכנס ולעבור את המחסום שהוצב ברחוב מנוחה ונחלה. מרקוביץ הגיע לבדו מאחר וארוסתו רונה לוי חולה בשפעת (נאחל לה בריאות), כמו במקרה הקודם, אזרחים שזיהו את מרקוביץ' אמרו לשוטרים שמדובר בסגן ראש העיר, רק אז השוטרים אישרו לו להכנס. אולם למרבה ההפתעה הוא לא הסכים לבד לעיני כל האזרחים שהמתינו, מרקוביץ' המתין עם כל האזרחים עד שהמחסום נפתח חזרה ונכנס אל המתחם.

סגן ראש העיר יניב מרקוביץ

 

חמישי: מזל טוב לחברת המועצה אורית שרגאי, שערכה בת מצווש לבתה הקטנה יעל. האירוע התקיים ביקב שבמושב  בקוע, חברי רשימתה הגיעו לכבד בראשם מ"מ ראש העיר זהר בלום.

 

חמישי: מחזיק תיק התרבות עודד עמרם פוגש לאחר טקס הסיום של פסטיבל הפסלים את האמנית מישל תם. עמרם מודה לה על השתתפותה ומספר לה שהוא הופיע בחתונתם של חותניה, הוריו של חתנה הטרי הקומיקאי והשחקן הרחובותי אוראל צברי. מישל מתרגשת לשמוע ומבטיחה לספר.

עודד עמם ומישל תם

 

חמישי: רפואה שלמה לסלב הרחובותי עידן מלטבשי שנכנס לאשפוז בבית החולים קפלן. מלטבשי: " בעיה רפואית שאתגבר עליה, תודה למתעניינים ולמאחלים, אני מקבל פה יחס מעולה והכל בסדר".

עידן מלטבשי בבית החולים

 

חמישי: חברת מועצת העיר וראש מטה סניף תקווה חדשה ברחובות קארין ברגינסקי נפגשת עם ראש המפלגה תקווה חדשה סגן ראש הממשלה שר המשפטים גדעון סער. השניים מדברים על הבחירות המתקרבות. ברחובות כזכור הצביעו לתקווה חדשה 5.79%. ברגינסקי: בנינו פלטפורמה טובה עם אנשים מצוינים. נעשה ונצליח. בקרוב יגיע לביקור ברחובות".

גדעון וקארין בכנס הפעילים

 

שישי: מזל טוב לאופיר מלול, הבן הבכור של הראיס רחמים וזהבה מלול, שחגג בשישי 50 קיצים לפי התאריך העברי ט' בתמוז. החגיגה המשפחתית התקיימה בחמישי בערב.

 

שבת: פרשת בלק זו שבת בר המצווה של חבר המועצה אבי מוזס, היום שני יחגוג מוזס 67 קיצים. למנגל הוא סיפר: "שהייתי בן 50 אבי שמואל נפטר, תכננתי לנסוע לסקדינביה לטיול והתלבטתי, פתאום ראיתי שמצבו הבריאותי מחמיר ובדיוק ביום הולדתי הוא נפטר. בגלל שזה היה בשקיעה אז זה יוצא יום אחרי, כלומר אני נולדתי בכ"א תמוז והוא נפטר בכ"ב בתמוז".

זה נדיר שיום פטירת אביך הוא גם יום הולדתך.

"זה נדיר מאוד מאחר וגם במשפחה שלי יש כמה דברים נדירים. הנכדים שלי נולדו באותו יום, בהפרש של שלוש שנים, הכל נדיר אצלנו. כל התאריכים שלהם באדר א', ככה יצא".

עו"ד אבי מוזס

ביום ראשון (מחר) יחגוג מ"מ ראש העיר זהר בלום 56 קיצים. לא לשכוח לאחל לו 🎂🎂🎂

מ"מ ראש העיר זהר בלום
מ"מ ראש העיר זהר בלום

 

האם חבר מועצת העיר רחובות גיא צור בדרך להתמודד לכנסת ה- 24 מטעם סיעת הליכוד? אל תשכחו איפה ראיתם את זה ראשונים. נמשיך לעקוב. 

חדשות רחובות - חבר המועצה גיא צור - רחובות ניוז
חדשות רחובות – חבר המועצה גיא צור – רחובות ניוז

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *