שני קטינים מרחובות פרצו לבית של חלפן כספים, פרצו לכספת וגנבו כסף

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

באישון ליל: רעולי פנים תושבי רחובות פרצו לביתו של חלפן כספים ידוע בעיר בני ברק – החשודים נתפסו בזמן אמת על ידי מתנדבי הארגון

אמש בשעת לילה מאוחרת התקבל דיווח מחלפן כספים מוכר על שני צעירים שפרצו לביתו דרך חלון הבית ומנסים לפרוץ לכספת שמכילה כסף רב.

מתנדבי הארגון הגרים בסמיכות, הגיעו במהירות וזיהו את החשודים נמלטים ממקום האירוע. הם החלו במרדף אחריהם לאחר שניסו להימלט בעקבות אזעקת מצוקה שהופעלה בביתו של החלפן.

לאחר מרדף קצר הצליחו המתנדבים לשים את ידיהם על החשודים, ועליהם נמצאו כסף שנגנב מביתו של החלפן ורכוש החשוד שנגנב זמן קצר קודם לכן ממקום לא ידוע.

החשודים, כבני 17 תושבי רחובות עוכבו במקום על ידי מתנדבי הארגון עד להגעת כוח משטרה, שהוביל אותם לתחנת המשטרה. בהמשך היום הם יובאו בפני שופט לצורך הארכת מעצרם.

*חיים רוטר, מנכ"ל הארגון שנכח בזירת האירוע מסר : "זו הפעם השלישית שמתנדבי הארגון תופסים חשודים שמבצעים שוד אצל חלפן הכספים. מקווה שבית המשפט יטיל עליהם עונש כבד, למען ישמעו ויראו. רמת הפשיעה בעיר ירדה באופן דרסטי בזכות פעילות הארגון. אנו נמשיך לפעול יחד עם כוחות המשטרה על מנת שהשקט היחסי בעיר ימשיך להישמר".

קרדיט: דוברות השומרים

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *