שתו אלכוהול ופצעו אחד את השניה אך רק הגבר נעצר

מעצר
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

זוג שתה אלכוהול ופצעו אחד את השניה אך רק הגבר נעצר. "לגברת שריטה קטנה בכף היד, לחשוד חתך במצח וסימנים כחולים בכתפיים. היחידה לקחה פה צד אחד". 

 

במהלך השבת הוזעקו שוטרי תחנת רחובות אל רחוב גביראלוב בשכונת קרית משה בעקבות קריאה על אלימות. שוטרים שהגיעו, איתרו את גבר בן 44 ששוהה בחצר הבית ואישה בתוך הבית. מבירור שערכו השוטרים נודע כי השניים שתו אלכוהול, במהלך שהותם החלו תקיפות הדדיות, לטענת האישה הוא שבר בקבוק זכוכית, איים עליה, השליך לעברה את הבקבוק וגרם לה לשריטה בכף היד.

בית חולים קפלן צילום רחובות ניוז

הגבר בחקירתו טען כי הוא זה שהותקף ואף סבל מפצע פתוח במצח. השניים קיבלו טיפול רפואי בבית החולים קפלן בסיומו נעצר הגבר.

הערב (מוצ"ש) הובא הגבר החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. נציג המשטרה רס"ב רמי דסטה ביקש להאריך את מעצרו בחמישה ימים לצורך המשך החקירה.

עו"ד דמיטרי ברנשטיין

סנגורו מטעם הסנגוריה הציבורית עו"ד דמיטרי ברנשטיין ביקש מהשופט קובי אסולין לקצר את ימי מעצרו וטען כי מדובר במילה מול מילה ואין זה צודק שרק הוא עצור. "אין ויכוח שהם צעקו אחד על השניה וזרקו חפצים. מה שכן אנחנו צריכים להתבסס על הדברים שהם כן אובייקטיביים, לגברת שריטה קטנה בכף היד, לחשוד חתך במצח וסימנים כחולים בכתפיים. יש כאן מילה כנגד מילה אך משום מה היחידה החוקרת בוחרת צד אחד".

השופט אסולין השתכנע מדברי הסנגור והחליט לקצר את מעצרו עד יום שני בלבד.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

תגובות

תגובה אחת

  1. צריך להחזיר את ההרתעה לנשים הגברים כמו סמרטוטים להם יותר הכל ולעומלאממותר כלום כבר השפלתם אותנו עד עפר עם החוקים הטיפשיים להעצים את האישה הרעה השטן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן