תגובה חריפה! עודד עמרם ליניב מרקוביץ ורוני באום ” אתם חיים בסרט! מציע שתתעסקו בתיקים שלכם”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
עודד עמרם

תגובה חריפה! יו”ר מרחב ההסתדרות עודד עמרם לסגן ראש העיר יניב מרקוביץ ” הוא חי בסרט, מציע לו לעסוק בניקיון העיר שהוא מחזיק”.

רוני באום ויניב מרקוביץ

יו”ר מרחב הסתדרות העובדים עודד עמרם לא ממש אהב ”בלשון המעטה” את התערבותם של חבריו לקואליציה, סגן ראש העיר יניב מרקוביץ וחברתו לסיעה רוני באום שפרסמו את הפיתרון מבחינתם לחלופת קולנוע חן באולם מופת. מרקוביץ ובאום האשימו בהצעתם את הרעיון לפיתרון ועמרם הרגיש את החובה להבהיר את המציאות.

עמרם בתגובתו  “חיים בסרט! טוב לו יהיי שעו”ד יניב מרקוביץ יתעסק בתיק בו הוא אמון נקיון וחזות העיר . ודר’ רוני באום עם תיק הותיקים (תיק חשוב מאד) .
ולעצם העניין אני לא רואה את ראש העיר מר רחמים מלול משקיע באולם מופת בין מליון שמונה מאות לשני מיליון ₪ (במקרה הטוב ) ולהתאים את אולם מופת לסינמטק, השקעה בגג חדש חדש , כיסאות ,מעלית , מכונת הקרנה ועוד .. אז שכל אחד יתעסק עם התיק שלו. מי שאמון על מופת זה רשת חוויות והעומד בראשה יו”ר דירקטהרשת ח”מ אמיתי כהן בל נשכח שמופת שייך להסתדרות”.

מרקוביץ בהצעתו “לצערי, מספר גורמים מנסים למצוא חלופות אחרות, בלתי ישימות, כמו החלפת שטחים, הפקעות, מתן הטבות קבלניות ליזמים תמורת הפעלת הקולנוע ועוד. כל אלה לא עושים חוץ מאשר לזרוע חול בעיניי הציבור ולנסות להיטיב עם בעלי קרקע פרטיים שהם יזמים וקבלנים לכל דבר ועניין”.

ראש העיר רחמים מלול

עמרם סיכם בתגובתו החריפה” לסיכום תמשיכו לחיות בסרט כי הדיון צריך להיות במועצת העיר ולא בתקשורת והשאלה מי משקיע שתי מליון שקל במופת, העירייה או רשת חוויות”.
ובא לציון גואל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן