תכירו את המנכ"ל החדש של מכבי רחובות: "המטרה שלי ליצור קהילה"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

המנכ"ל החדש של מכבי רחובות, שחקן הכדורסל האגדי אפיק ניסים, פושט מדים וסוגר מעגל: "נולדתי בקפלן, לאחר זכיות רבות בחו"ל הגעתי לגור ברחובות, בבית האמיתי שלי היום".

(צילום תמונה ראשית: רחובות ניוז)

"אני שמח על האמון של ההנהלה שבחרו בי לתפקיד, זה מרגיש לי שהמקום רוצה לקדם את הספורט, את הכדרוסל, החל מהילדים הקטנים בבית ספר לכדורסל ועד לבוגרים שיהיה להם לאן לשאוף. אנחנו בתור אגודה מהליגה הלאומית שואפים כמה שיותר להצליח. אנחנו יודעים שזה יקח זמן אבל רוצים שזה יהיה בצורה נכונה ביותר. אחת המטרות שלי היא לחבר את הקהילה, את תושבי העיר לקבוצה, לעשות חיבורים בין הקבוצה למחלקת הנוער אל הקבוצה הבוגרת, אנשים, ספונסרים, ליצור קהילה סביב הקבוצה וליצור מסורת וחיבור בין הליגה הלאומית לרחובות".

קבוצת מכבי רחובות בכדורסל צילום: רחובות ניוז

אפיק בן 41 נשוי ואב לשניים, נולד בבית חולים קפלן, גדל בראשון לציון, שיחק בראשל"צ עם הבוגרים, בגיל 21 הוא יצא לשחק בקבוצות רבות בחו"ל, ברוסיה, סלובניה צ'כיה, איטליה וצרפת. לאחר זכיות רבות באליפויות וגביעים הוא חזר לארץ ושיחק כקפטן הפועל אילת 6 שנים בליגת העל. במקביל הוא שיחק בנבחרת ישראל.

לפני ארבע שנים הוא הגיע לגור ברחובות.
" שמחתי לבוא לגור ברחובות, קבוצת מכבי רחובות זה הבית האמיתי שלי. שמחתי להכיר הנהלה חדשה, הנהלה צעירה שרוצה לקדם את הספורט והכדורסל בעיר, ואני שמח שמח שכל זה התחבר עם העלייה שלנו לליגה הלאומית".

יו"ר מכבי רחובות אסף פרנק צילום רחובות ניוז

בהנהלת הקבוצה ברכו: "אנחנו שמחים להודיע על מינויו של אפיק ניסים למנכ"ל המועדון ומאחלים לו המון הצלחה בתפקידו החדש. אפיק הוביל את הקבוצה להישגים הן בחדר ההלבשה והן על הפרקט כקפטן. לאפיק ניסיון רב בליגות הבכירות בארץ ובאירופה ואנו מאמינים שיכולתיו הניהוליות יהוו קפיצת מדרגה והישגים נאים בעתיד".

 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: