מצעד הגאווה החמישי של רחובות יוצא לדרך בהשתתפות עיריית רחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מצעד הגאווה החמישי של רחובות יוצא לדרך בהשתתפות עיריית רחובות.

תושב רחובות הרן יקיר (בתמונה) ממייסדי מצעד הגאווה לראשונה ברחובות שהחל כבר משנת 2018. הרן: "בשנה שעברה השגנו הישג תקדים מעיריית רחובות שתקצבה את האירוע במאה וחמישים אלף שקלים. אני מאמין שגם השנה האירוע יהיה מתוקצב. אני גאה בצעירים בצעירות של קבוצת 'קוויר בעיר', כל הכבוד להם שהרימו את הכפפה והם ממשיכים במסורת. אני מצפה ומאמין שהשנה לאחר שעברנו את הקורונה השנה ישתתפו יותר מאלף איש כפי שהיה אשקתד".

איטל בציר אלשיך מצעד הגאווה

חברת המועצה איטל בציר אלשיך: "הזדמנות להודות לראש העיר על התמיכה זו השנה החמישית במצעד ברחובות , והירתמות שותפי לדרך , ד״ר אסף אל בר למען הקהילה. השנה, הצלחתי לגייס עבור הקהילה הגאה בעיר מענק של למעלה מ-120 אלף שח לקיום פעילויות ואירועי תרבות במסגרת המשרד לשיוויון חברתי שחלק יתקיימו בחודש הקרוב ולאורך השנה. שמחה לבשר כעת, כי בסיוע מנכל העירייה- מאיר דהן, נמצא לראשונה מקום ובית לפעילויות לבני הנוער מעמותת ״איגי״. תודה על שיתוף הפעולה לאבי יוספי , מנהל אגף נוער

 

כינוס ב – 14.07.2022, חמישי בשעה 17:00, תחילת צעידה בשעה 18:00, תחילת במה מרכזית ומסיבת רחוב 19:00, סיום הופעות ומסיבת רחוב 22:00, מסיבת אפטר 22:00.
פרטים מדויקים על מיקום המצעד ימסרו בהמשך

חברי הקהילה סיכמו: "כמו בכל שנה, נשתה מלא מים, נצעד עם תופים ומגפונים, נתמלא צבעים-צבעים יפהפיים בעיניים. נתכנס לבסוף לרחבת הבמה המרכזית, שם יחכו לכן דוכני הסברה ומכירה קהילתיים, תיקלוטים וריקודים, אמנים.ות אורחים.ות מקומיים וגדולים ומפתיעים כאחד כל הפרטים המלאים בקרוב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *